Podręczniki do matematyki - Klasa 2 - liceum i technikum

Bestsellery - Matematyka

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki matematyki skierowane do uczniów klas 2 liceum i technikum. TanioKsiążkowy asortyment obejmuje książki do nauki matematyki na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Te ostatnie szczególnie przydadzą się uczniom planującym studia techniczne. Matematyka stanowi bowiem lwią część zajęć, jakie musi zaliczyć student pierwszego roku na przykład informatyki, czy automatyki i robotyki.

Matematyka, 2 klasa liceum i technikum - zakres podstawowy i rozszerzony

Matematyka znów jest przedmiotem obowiązkowym na maturze, a przygotowania do matury warto jest rozpocząć jak najwcześniej. W tym dziale znajdziesz podręczniki do korzystania na lekcjach ale również też zbiory zadań i inne tytuły, które przydadzą się do przygotowania do matury z matematyki. Licealista pozna niuanse geometrii, funkcji liniowej i kwadratowej, wielomiany, ułamki algebraiczne, czy funkcje wymierne i ciągi. Dobry podręcznik do matematyki to taki, którego autor poza teorią, prezentuje przykładowe rozwiązania, a na końcu każdego z działów - zadania do samodzielnego wykonania.

 

Wśród naszych produktów znajdziesz podręczniki do matematyki najbardziej cenione przez uczniów i nauczycieli, takie jak na przykład “MATeMAtyka 2” i "Prosto do matury 2" wyd. Nowa Era, “Matematyka z plusem 2” wyd. GWO, czy “Matematyka. Poznać, zrozumieć. Podręcznik Klasa 2” wyd. WSiP.