Bestsellery kategorii >>

Nowości >>

Ważne tematy

Zapowiedzi >>

Książki i poradniki o rozwoju osobistym

Bestsellery - Rozwój osobisty

Nowości - Rozwój osobisty

Zapowiedzi - Rozwój osobisty

Kategoria "Książki i poradniki o rozwoju osobistym" zgromadziła w sobie publikacje, które mają za zadanie pomóc w indywidualnym dążeniu do doskonałości. Większość z nich została skierowana do każdego człowieka, tak, by mógł się na ich podstawie podjąć trudnego zadania, jakim jest samodoskonalenie. Przyda się ona większości osób pragnących postawić na rozwój swojej kariery bądź mających problemy w życiu zawodowym czy prywatnym. Zagadnienia, poruszane w poszczególnych pozycjach, mogą się przydać wszystkim tym, którzy chcieliby coś zrobić tylko dla siebie.


Wśród książek należących do tej kategorii znalazła się pozycja "Uwolnij swój talent. Porzuć walkę ze słabościami i postaw na mocne strony" Malwiny Faliszewskiej, mająca na celu nakłonienie każdego, by szukał tego, co w nim najlepsze i to pielęgnował, zamiast męczyć się rzeczami, które nie idą mu dobrze. Coś dla siebie znajdą tutaj również osoby o niskiej samoocenie. W publikacji "Jak myśleć o sobie lepiej" Brianny Wiest odczytają szereg podpowiedzi odnośnie tego, jak realizować swoje marzenia oraz kochać samego siebie.


W gronie poradników o rozwoju osobistym umieszczona została także publikacja "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" Katarzyny Miller. Dzięki niej z kolei odbiorca nauczy się nie ulegać złym wpływom i radzić sobie z osobami, które do tej pory skutecznie zatruwały mu życie. Z kolei książka "Jak poradzić sobie z wyczerpaniem i wypaleniem" Matthiasa Marquardta zwróci uwagę na niezwykle częstą w dzisiejszym świecie przypadłość, która potrafi nierzadko odebrać całą radość z upływającego dnia.