Poznaj bliżej TaniaKsiazka.pl

W kwietniu 2018 r. minęło 12 lat odkąd jesteśmy z Wami! To dzięki Wam rozwijamy się i ulepszamy - DZIĘKUJEMY ZA TO,  ŻE CZYTACIE I JESTEŚCIE!
Zanim przeczytasz, dlaczego wybór naszej księgarni jest wyborem idealnym, oraz dowiesz się o tym, kim są ludzie tworzący Tanią Książkę, poznajmy się oficjalnie. Poniżej znajdziesz najważniejsze dane rejestracyjne właściciela księgarni TaniaKsiazka.pl.
 

Dane właściciela księgarni:

Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Kolejowa 12 E,
15-701 Białystok

NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, GIODO: 149527
zarejestrowany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w KRS pod numerem: 569207

Dane kontaktowe:
e-mail: sklep@taniaksiazka.pl
telefon: +48 85 674 36 19

 
Ciekawsza część poniżej :)
 


23 kwietnia 2018 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła 12 lat! W ciągu nieco ponad dekady z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyliśmy się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat! Z tej okazji organizujemy najlepszą imprezę książkową we wszechświecie. Świętując nasze kolejne urodziny, mieliście okazję liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek!
 

Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami naszych Klientów, stawaliśmy się coraz lepsi. Zresztą, mamy na to niezbite dowody w postaci licznych nagród, które otrzymujemy – w 2015 roku zgarnęliśmy aż sześć!

TaniaKsiazka.pl w statystykach (wyliczenia pochodzą z 20 czerwca 2017 r.):

 
  • Zrealizowaliśmy ponad 980 000 zamówień.
  • Sprzedaliśmy ponad 2,8 miliona produktów.
  • Zaufało nam aż 470 000 osób.
  • Mamy w ofercie ponad 340 000 produktów.
  • Najlepiej sprzedająca się książka w historii księgarni, to: "Ukryte terapie" Jerzego Zięby, którą sprzedaliśmy w ilości  ponad 10 000 sztuk!
     

CzyTa-MY! Zobacz nas i nasze ulubione książki:
 


 
KsiążkoManiacy mają zwyczaj regularnego rozmyślania o wymarzonym obliczu królestwa książek. O takim swoistym raju, przygotowanym specjalnie pod książkowych zapaleńców. Czy to niekończąca się, ogromna, wypchana po brzegi książkami biblioteka z kawiarnią, posiadającą wszystkie napoje i słodkości świata? A może wielka polana, a obok niej las usłany najrozmaitszymi odmianami drzew, gdzie każde z nich, zamiast liści i owoców, obdarowuje człowieka świeżutkimi, pachnącymi farbą drukarską książkami? Im więcej marzycieli, tym więcej wersji książkowego edenu…

Jednak nie zapominajmy o wersjach wspomnianego raju na ziemi. Czy księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl spełnia wszystkie potrzebne wymagania? Przekonajmy się:

Jesteśmy w 100% polską firmą.

Otrzymaliśmy miano najlepszego sklepu internetowego w Polsce w kategorii „Kultura” w rankingu Money.pl 2015, pokonując ogólnopolskie sieci księgarni Matras oraz Empik.

Charakteryzuje nas profesjonalna obsługa klienta - otrzymaliśmy za nią nagrody!

Szybka wysyłka oraz bezpłatny odbiór osobisty w dogodnej lokalizacji w Białymstoku

Nieustannie pojawiające się promocje i rabaty.

Konkursy i masa nagród książkowych - co miesiąc można u nas zgarnąć 100 zł za najlepszą recenzję!

Bieżące informacje o nowościach i bestsellerach książkowych.

Łatwy proces zakupowy.

Masa regularnie napływających nowości książkowych.

Miła atmosfera.

Dostępne do przeczytania za darmo fragmenty książek.

Wspieranie potrzebujących – z Waszą pomocą wspomagamy Fundację „Pomóż Im”, za co nasz Szef otrzymał tytuł Mecenasa Dobroczynności.

Mnóstwo KsiążkoManiaków - tym terminem można scharakteryzować zarówno nas, jaki naszych Klientów! :)

Istny raj na ziemi, prawda? Zapraszamy do nas na zakupy :)

 

TaniaKsiążka w liczbach (dane pochodzą z 24.03.2017 r.):


Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Białegostoku. Od początku działalności właścicielom, jak i pracownikom przyświecają klarowne postanowienia: być w gronie najlepszych, sukcesywnie rozwijać się, czerpiąc z e-biznesu i konkurencji to, co najlepsze i tym samym powiększać imperium Czytelników w Polsce. Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą pieczołowitością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka zyskała aprobatę setek tysięcy Klientów.

Naszą firmę tworzy młody, dobrze zorganizowany zespół. Dbamy o rozwój Podlasia, środowisko, promujemy uczciwą konkurencyjność oraz niesiemy pomoc potrzebującym – z każdego złożonego zamówienia przekazujemy część pieniędzy na rzecz Fundacji „Pomóż Im” prowadzącej Hospicjum dla Dzieci. Na każdym kroku staramy się pokazać, iż prorodzinne przedsiębiorstwo (pracownicy mają łącznie 13 dzieci, są wśród nas też dwie przyszłe mamy :)) z tradycjami ma rację bytu na współczesnym rynku.
 

 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać
Współpracujemy z:

współpracujemy z: