Teczki

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Teczki

Nowości - Artykuły papiernicze

Teczki na dokumenty do szkoły, teczki tekturowe, zapinane i na gumkę, przydają się podczas przenoszenia dokumentów czy prac plastycznych. Kolorowe teczki umożliwiają łatwe przechowywanie kartek.

Teczki na dokumenty do szkoły są wygodne i łatwe do przenoszenia, idealnie mieszczą się w tornistrach i większych torbach. Dzięki nim można bez problemu przechowywać i przenosić różne dokumenty czy prace plastyczne. Standardowe teczki na gumkę, dostępne w formatach A5, A4 i A3, przydają się w szczególności uczniom. Praktyczne teczki znajdują również zastosowanie w biurach i w domach.

Oprócz standardowych teczek, bardzo przydatne mogą okazać się nieco większe, bardziej pojemne i sztywnie teczki z rączką, zapinane na zatrzaski. W takich teczkach każdy uczeń lub przedszkolak będzie mógł z łatwością przenosić kolorowe bloki, wycinanki oraz inne materiały plastyczne. Teczki z grubej tektury chronią zawartość przed zniszczeniem, a ich atrakcyjny wygląd sprawi, że każde dziecko będzie z nich chętnie korzystać.

Praktycznym i wygodnym rozwiązaniem są również teczki z przegródkami. Estetyczne wykonane akcesoria pozwolą zachować ład w dokumentach. Teczki tego typu sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w domu. Warto również zwrócić uwagę na teczki ofertowe, posiadające przezroczyste kieszenie. Wśród teczek na dokumenty można odnaleźć wiele propozycji wyróżniających się ciekawą kolorystyką i wzornictwem. Estetyczne, ładnie wykonane teczki zawsze pięknie się prezentują i są bardzo wygodne.