Segregatory i akcesoria

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Segregatory i akcesoria

Nowości - Artykuły papiernicze

Segregacja i utrzymanie porządku w swoich dokumentach i notatkach to konieczność, nie tylko w dużych firmach, ale również w domowych zbiorach. Dobrej jakości segregator to najprostszy sposób ich przechowania!


Znajdujące się w ofercie segregatory o różnej wielkości i pojemności, wykonane są z wysokiej jakości tektury, dodatkowo wzmacniane folią polipropylenową o ciekawych wzorach i kolorach. Przechowywane w nich dokumenty usztywniane są metalową szyną lub mechanizmem dwuringowym, co zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Uniwersalna wielkość, perforacja oraz dodatki, np. numerowane indeksy sprawiają, że segregacja dokumentów staje się prosta i przyjemna.


W tej kategorii znajdziesz również przekładki kartonowe A4, laminowane przekładki kartonowe, a także wkłady do segregatorów, czy też krystaliczne koszulki na dokumenty, czyli wszystkie niezbędne dodatki, które ułatwiają korzystanie z segregatorów i przechowywanie dokumentów. Ich jakość nie jest przypadkowa – wszystkie pochodzą od sprawdzonych marek, które od lat wyznaczają trendy i stawiają wysoką poprzeczkę pod względem wykonania, jakości i materiałów.


Zgromadzone w ofercie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, których oferta jest bardzo szeroka i przemyślana, a wszystko to z myślą o klientach i ich potrzebach. Producenci Interdruk, Starpak, D.rect czy Penmate oferują najwyższą jakość produktów i akcesoriów biurowych w przystępnych cenach. Ich wyroby i akcesoria papiernicze cieszą się ogromną popularnością, warto więc zapoznać się z ofertą tej kategorii!