Korektory

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Artykuły papiernicze

Nowości - Artykuły papiernicze

Korektory to niezwykle praktyczne artykuły biurowe, które służą do skutecznego maskowania rozmaitych błędów piśmienniczych. Występują zarówno w postaci pióra (długopisu), jak i pojemniczka z pędzelkiem czy taśmy. Gwarantują doskonałą jakość krycia, bardzo szybko wysychają i posiadają kompaktowy rozmiar, dzięki czemu bez problemu mieszczą się w każdym piórniku, saszetce lub torbie. Oto ich pozostałe istotne zalety:


  • komfortowe użytkowanie (wynikające z obecności w konstrukcji poręcznego uchwytu i precyzyjnego dozownika)
  • duża wydajność (płyn ma pojemność od 6 do 20 mililitrów, a długość taśmy wynosi od 4 do 15 metrów)
  • ekologiczny charakter (brak w składzie toksycznych substancji)
  • łatwe kontrolowanie poziomu zawartości (dzięki przezroczystej obudowie)


Korektory znajdują zastosowanie zwłaszcza w szkołach i innych placówkach edukacyjnych, gdzie są używane przy robieniu notatek w zeszytach, rozwiązywaniu zadań oraz wypełnianiu sprawdzianów. Okazują się również przydatne w biurach, jednoosobowych firmach i domach prywatnych. Pozwalają bowiem na eliminowanie błędów z ważnych dokumentów.


Najważniejszymi producentami korektorów są takie marki, jak m.in. Starpak, Paper Mate, M&G, Interdruk, Bic, Patio, Milan, Tipp-Ex, Pilot, Herlitz, Toma, Pentel, Grand, Schemat, Berlingo, Centrum, Fandy, PBS Connect, Nebulo czy Pelikan.


Wiele modeli posiada atrakcyjne wzornictwo, co znacznie uprzyjemnia codzienną eksploatację. Egzemplarze utrzymane w jaskrawej kolorystyce bądź mające fantazyjny kształt z pewnością przypadną do gustu dzieciom i nastolatkom, natomiast egzemplarze o stonowanej szacie graficznej stanowią idealny wybór dla dorosłych.