Podręczniki do religii - Klasa 2 - liceum i technikum

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki nieobowiązkowego przedmiotu religia, skierowane do uczniów klas 2 liceum i technikum.

Licealista swoi na progu prowadzącym do dorosłego życia. Jego decyzje i wybory, jakich dokonuje powinny odzwierciedlać etykę i moralność, w których został wykonany. Edukacja ta nie jest dokończona, a przed młodym człowiekiem może pojawić się wiele pytań. Jeśli rodzic nie zna odpowiedzi, to właśnie katecheta, lub autor książki do religii może pomóc znaleźć właściwą drogę.

Autorzy książki używanych na katechezie, starają się pomóc młodym osobom rozwiązać problemy pojawiające się w trakcie dorastania. Gdy presja rówieśników jest zbyt silna, a licealista gubi się, warto sięgnąć po podręcznik do nauki etyki, lub właśnie religii. Wiele osób w Bogu i wiedzy o Nim znajduje to, czego bezskutecznie szukało w używkach.

Religia w klasie 2 to jeszcze dokładniejsze informacje o naukach Jezusa, poznawanie dogmatów chrześcijaństwa i próba stworzenia świata wypełnionego nadzieją i miłością.  

W naszym asortymencie znajdziesz podręczniki do nauki religii w klasie 2 wydanych nakładem wydawnictwa Jedność czy Święty Wojciech.