Podręczniki dla nauczycieli - metodyka

Bestsellery - Podręczniki dla nauczycieli - metodyka

Nowości - podręczniki

W kategorii można znaleźć książki dla nauczycieli uczących w przedszkolu. Książki z działu to różnego typu pomoce dydaktyczne dedykowane nauczycielom i asystentom przedszkoli. Podręczniki zawierają praktyczne wskazówki dotyczące pracy z małymi dziećmi. Dostępne są również pozycje dotyczące współpracy z dziećmi chorymi np. z autyzmem. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje w codziennej pracy z dziećmi - rozwijające książki dla dzieci, podręczniki, książki pedagogiczne, poradniki wychowania przedszkolnego, scenariusze zajęć, arkusze obserwacji, ćwiczenia, gry i zabawy oraz wiele więcej.

 

Książki dla nauczycieli przedszkola. Nauczanie początkowe

 

W ofercie znajdują się książki dla nauczycieli przedszkola, które wspomagają proces nauczania początkowego. W kompleksowy sposób przedstawiają one najważniejsze zagadnienia, które występują podczas edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to również prawdziwa skarbnica pomysłów. Scenariusze zabaw to najprostszy sposób, aby zapewnić swoim podopiecznym ciekawą, a zarazem kreatywną rozrywkę.

 

Podręczniki do kształcenia zintegrowanego to ogromne ułatwienie podczas nauki pisania lub czytania. To także szereg sprawdzonych porad związanych z zajęciami rytmicznymi oraz plastycznymi. Wiedza podana jest w sposób merytoryczny, a jednocześnie prosty w odbiorze. Wszystko to sprawia, że przygotowania do kolejnego dnia w pracy staną się o wiele prostsze. W ofercie znajdują się również podręczniki z dziedziny fonetyki, dzięki którym można przeprowadzić np. trening słuchu lub wymowy.

 

Podręczniki dla nauczycieli przedszkola. Gry i zabawy

 

Każdy nauczyciel przedszkola musi zagwarantować swoim uczniom niebanalną formę spędzania wolnego czasu. Proponowane gry i zabawy - zabawy ruchowe, zabawy logopedyczne dla dzieci i inne - muszą być nie tylko wciągające, ale również rozwijające. Ćwiczenia rozwijające w wychowaniu przedszkolnym gwarantują istotne wspomaganie rozwoju, a co za tym idzie - szybsze osiągnięcie dojrzałości szkolnej.

 

W naszej kategorii znajdują się książki dla nauczycieli przedszkola, które pochodzą od takich autorów, jak np. Paulina Gularska-Misiak, Wanda Jaroszewska, Izabela Spychał, Ewa Miedzińska, Maciej Kloc, a także wiele innych. Proponujemy podręczniki wydane przez takie wydawnictwa, jak m.in. Cyklady, Impuls, Harmonia, Olesiejuk, WSiP, Centrum Edukacji Dziecięcej.