Wydawnictwo Macmillan

Wydawnictwo Macmillan wchodzi w skład grupy Springer Nature, pozostającej na rynku wydawniczym od ponad 175 lat. Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu zapewnia najlepsze rozwiązania edukacyjne na każdym etapie nauki dzieci i dorosłych. Już dziś sprawdź, co znajdziesz w ofercie wydawnictwa Macmillan!

Wydawnictwo Macmillan Polska – język angielski dla każdego

Wydawnictwo Macmillan Polska od 1999 roku specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości materiałów edukacyjnych, służących do nauki języka angielskiego. Podręczniki Macmillan zajmują trzecie miejsce wśród wydawców, ciesząc się zaufaniem użytkowników na całym świecie. Każda kolejna pozycja na rynku tworzona jest we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i językoznawcami, co pozwala na oferowanie publikacji dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników.

Macmillan – podręczniki do języka angielskiego

Podręczniki do języka angielskiego Macmillan odznaczają się wysoką wartością merytoryczną oraz jasną i przejrzystą strukturą, co ułatwia przyswajanie nowych informacji. Wydawca oprócz tradycyjnego sposobu przekazywania wiedzy zwraca się w kierunku nowoczesnych rozwiązań. Serie takie jak “Kids Can Starter” wyposażone są w dodatkowe materiały multimedialne, które zachęcają do dalszej nauki w formie zabawy.

Przedszkole

W wydawnictwie Macmillan znajdziesz szeroki wybór podręczników i materiałów dla dzieci na każdym etapie rozwoju. Szukasz książki dla najmłodszych uczniów? Postaw na serię “Kids Can”, “Discover with Dex”, “Learning Stars”, “Bebop”, ”Mimi’s Wheel” oraz karty pracy “Tiger & Friends Starter”, które w formie zabawy prezentują podstawowe informacje z języka angielskiego. Ciekawym rozwiązaniem będzie także zbiór zadań logicznych i łamigłówek Bugs Team Starter”. Podręczniki Macmillan dla dzieci rozbudzą w najmłodszych uczniach pasję do nauki języków obcych.

Szkoła podstawowa klasy – 1-3

Wśród podręczników Macmillan znajdziesz szeroki wybór edukacyjny dla uczniów pierwszych klasach szkoły podstawowej. Serie takie jak: “Bugs Team”, ”Tiger & Friends”, ”Academy Stars” oraz “English World” będą towarzyszyć uczniom na kolejnych etapach edukacji, tworząc tym samym spójny i logicznie uporządkowany kurs. Dodatkowo każdy temat wzbogacony jest informacjami poszerzającymi wiedzę powszechną każdego ucznia.

Szkoła podstawowa klasy – 4-8

Wybierając podręczniki Macmillan, warto sięgnąć po sprawdzone tytuły, takie jak: ”Brainy”, “Give Me Five!” oraz “Global Stage”, pozwalające na zdanie egzaminu ósmoklasisty, otwierającego drogę do wybranego liceum. Podręcznik “Team Together” powstawał w ścisłej współpracy z psychologiem, uwzględniając wszystkie potrzeby rozwojowe uczniów szkół podstawowych.

Szkoły średnie – liceum, technikum i branżowe

Szeroki wybór podręczników Macmillan dla uczniów szkół średnich pozwala na optymalne przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Seria ”Impulse” to sprawdzona pozycja, która nie tylko uczy praktycznej znajomości języka angielskiego, ale także porusza ważne dla dorastających osób kwestie. Oprócz podręcznika i ćwiczeń Impulse wydawnictwo Macmillan Education proponuje także ciekawe serie ”New Password” oraz ”Checkpoint” na różnych poziomach zaawansowania. Każdy kurs wzbogacony jest dodatkowymi materiałami multimedialnymi.

Szkoły językowe – kursy dla dzieci i dorosłych

W ofercie wydawcy nie brakuje także ciekawych publikacji dla studentów i dorosłych. “Language Hub”, “Skillful Second Edition” oraz “Beyond” powszechnie stosowane są w prywatnych szkołach językowych i na kursach dla dorosłych. “Gateway to the World” kładzie przy tym nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności językowych cenionych w codziennych interakcjach z obcokrajowcami.

Repetytoria Macmillan

Repetytorium do języka angielskiego Macmillan jest sprawdzonym sposobem na powtórkę materiału przed egzaminem ósmoklasisty oraz przed maturą. Publikacje mają charakter uniwersalny, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w klasach szkolnych, jak i samodzielnie w domu.

Repetytorium maturalne

Repetytorium Macmillan gwarantuje kompleksowe przygotowanie do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W książce znajdziesz szeroki wybór zadań o różnym stopniu trudności, które ułatwią powtórzenie wymaganego materiału. Repetytorium maturalne Macmillan stworzone zostało w zgodzie z podstawą programową i wytycznymi CKE.

Repetytorium ósmoklasisty

Repetytorium ósmoklasisty stanowi rozbudowane kompendium wiedzy, w którym znajdziesz pełne podsumowanie słownictwa oraz struktur gramatycznych. W wygodnej formie przedstawiono wszystkie najważniejsze informacje, niezbędne do zdania egzaminu. Całość wzbogacona jest ćwiczeniami.

Macmillan – wydawnictwo językowe godne zaufania

Wydawnictwo Macmillan cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów na każdym etapie edukacji. Podręcznikami Macmillan “Straightforward” oraz serią ”Password Reset” zachwyceni są nastolatkowie i dorośli na różnych poziomach zaawansowania. Ogromną zaletą książek Macmillan jest udostępnianie dodatkowych materiałów, które urozmaicają naukę i ułatwiają utrwalanie informacji.