Zabawki outdoorowe na dwór, zabawki ogrodowe dla dzieci

Bestsellery - Zabawki outdoorowe

Nowości - zabawki

Zabawki ogrodowe sprawią, że przydomowy ogród będzie dla dzieci wspaniałą krainą, w której odnajdą fantastyczne zakamarki pełne pysznej zabawy! Zabawki do ogodu - takie, jak Baseny ogrodowe, huśtawka, piaskownica, trampolina, tunel dla dzieci czy skakanka - pomogą w stworzyć małego centrum rozrywki dla maluchów. Będą mogły tam spędzać długie letnie godziny, korzystając z zalet zabaw na świeżym powietrzu, rozwijając swoje zainteresowania oraz umiejętności manualne i społeczne.

Chlupanie się w basenie

Przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę produktów, które pomogą Wam stworzyć takie miejsce dla Waszej pociechy. Niewątpliwie największą gwiazdą w ogrodzie w lecie jest basen. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe baseniki dla najmłodszych dzieci takie jak Basenik Masza i Niedźwiedź czy Basen dmuchany Trzy kolory (które są płytkie i bezpieczne), jak i te dla nieco starszych - takie, jak Basen dmuchany Auta czy Basen dmuchany Kubuś Puchatek. Radością z pluskania się w basenie może się cieszyć cała rodzina dzięki dużym i stosunkowo głębokim basenom, takim jak: Basen rodzinny 1000L.

Centrum dmuchańców

Po basenie można pójść o krok dalej i urządzić dzieciom ich własne centrum dmuchańców. Dzieciaki uwielbiają zabawę na dmuchanych konstrukcjach, które stymulują je do wysiłku fizycznego, rozwijania tężyzny i masy mięśniowej. Oferujemy szeroką gamę zabawek ogrodowych - dmuchanych, w tym zarówno najprostsze - koła, rękawki czy materac do pływania (np. Materac dmuchany - Flaming, jak i większe konstrukcje takie jak Plac zabaw z piłeczkami (20szt) Psi Patrol.

Zabawkowe szaleństwo

Na naszej stronie znajdziecie także wszelkiego rodzaju zabawki do piasku takie jak łopatki, foremki i całe komplety z wiaderkiem, które posłużą zarówno do zabawy w piaskownicy jak i w baseniku. Mali budowniczowie z pewnością ucieszą się z Samochodu - wywrotki Polesie, a małe księżniczki z Tacy z naczyniami 30 el. Wader.

Huśtać się to jest to!

Dzieci uwielbiają huśtawki, które należą do jednych z najpopularniejszych zabawek ogrodowych. Dlatego oferujemy huśtawkę głęboką Little Tikes - niezwykle komfortową i bardzo bezpieczna konstrukcję odpowiednią dla dzieci. Głębokie siedzisko, wysokie oparcie oraz regulowany pas gwarantują bezpieczeństwo i utrzymanie malucha w prawidłowej pozycji.

Lepienie babek z piasku 

Jedną z najważniejszych zabawek ogrodowych jest piaskownica. Na naszej stronie znajdują się zarówno piaskownice kwadratowe, jak i okrągłe. Bardzo często są wyposażone w ochronę w postaci pokrowca lub pokrywy zabezpieczające przed zanieczyszczeniem piasku. Piaskownica muszelka Big może być wypełniona nie tylko piaskiem, ale także wodą, spełniając w ten sposób rolę pierwszego basenu.

Domek w ogrodzie

Który maluch nie marzy o własnym domku do zabawy? Kiedyś takie zabawki były poza zasięgiem większości dzieci, teraz można je mieć we własnym ogrodzie. Są barwne, przypominają prawdziwe domki, a niektóre mają nawet doniczki do sadzenia kwiatów, np. Domek Friends Smoby. Dzieci mogą mieć także własny stoliczek piknikowy czy stolik ogrodowy, który będzie doskonałym prezentem dla początkujących ogrodników.

Skakanie, latanie i fikanie

Zabawki ogrodowe dla dzieci to także namioty np. John Namiot samorozkładający się Disney Princess, który został wykonany z nieprzemakalnych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także w warunkach ogrodowych. Dzieci ucieszą się także z barwnych latawców, które będą mogły samodzielnie puszczać, np. Brookite Latawiec Ptak Przestworzy. Dziewczynki z chęcią poskaczą przez gumę do skakania, a chłopcy połobuzują na gumowych skoczkach np. Miraculum. Biedronka i Czarny Kot. Piłka do skakania, w końcu pozwalając odsapnąć mieszkańcom niższych pięter w domu lub w bloku.

Byle na podwórku

Rola zabawek do ogrodu jest nie do przecenienia. W czasach kiedy nawet sześciolatki mają własne telefony komórkowe, a komputery i tablety są w powszechnym użyciu także wśród najmłodszych dzieci, atrakcyjna zabawa na powietrzu stała się niezwykle istotna. Warto zachęcać dzieciaki do buszowania po ogrodzie i spędzania tam jak największej liczby pełnych uśmiechu godzin.