Bloki i wycinanki

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Bloki i wycinanki

Nowości - Artykuły papiernicze

Bloki i wycinanki to artykuły, których nie może zabraknąć w szkolnym, dziecięcym plecaku. Na tym jednak ich rola się nie kończy, ponieważ tego typu produkty mogą się również przydać w domu. Wycinanki wzmacniają kreatywność u dziecka, a blok pozwala na swobodne tworzenie obrazków. Warto zatem posiadać chociaż jeden egzemplarz bloku rysunkowego i ochronić dzięki temu swoje ściany przed dziecięcymi malarzami!


W bogatej ofercie księgarni Tania Książka znajduje się mnóstwo bloków do wyboru. Można kupić bloki rysunkowe, techniczne, notatnikowe i milimetrowe. Bloki występują w kilku formatach - A3 oraz A4, a także w wielu oprawach - miękkiej, twardej i w folii. Księgarnia oferuje ponad 400 modeli bloków i wycinanek. W asortymencie Taniej Książki, można znaleźć wycinanki samoprzylepne, brokatowe, a nawet holograficzne! Dostępne są w wielu kolorach - tradycyjnych, pastelowych, neonowych i metalizowanych. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.


W naszym sklepie można znaleźć też bloki i wycinanki stworzone przez znane marki, które specjalizują się w produkcji artykułów papierniczych. Do najbardziej popularnych należą Happy Color, Interdruk, Beniamin, Cormoran, a także Astra.


Miłośnicy bajek na pewno znajdą wymarzony blok lub wycinankę. W ofercie księgarni Tania Książka, można znaleźć bloki i wycinanki z bohaterami takich bajek jak Myszka Miki, Jelonek Bambi, Spider-Man albo Kraina Lodu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą bloków i wycinanek z księgarni Tania Książka!