Podręczniki do 1 klasy liceum i technikum

Bestsellery - Klasa 1

Nowości - podręczniki

Rozpoczęcie nauki w liceum lub technikum to duży krok w Twojej edukacji. Aby sprostać nowym wymaganiom i zdobyć wiedzę potrzebną do matury lub uzyskania tytułu zawodowego, musisz mieć odpowiednie podręczniki. W tej kategorii znajdziesz podręczniki do I klasy liceum i technikum ze wszystkich przedmiotów (zarówno zakres podstawowy, jak i rozszerzony). Niezależnie od tego, czy wybrałeś profil humanistyczny, matematyczno-przyrodniczy, artystyczny czy zawodowy, tutaj znajdziesz podręczniki dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.


W naszej ofercie znalazło się wiele cenionych zarówno przez nauczycieli, jak i samych uczniów serii podręcznikowych. Wśród tych do języka polskiego są to między innymi "Oblicza epok" i "Sztuka wyrazu". Do biologii niezmiennie popularna od lat "Biologia na czasie". Matematyki możemy uczyć się z podręczników autorstwa Elżbiety Świdy oraz Elżbiety i Marcina Kurczabów. Tajniki chemii odsłoni przed nami książka pod redakcją Krzysztofa Pazdro.


Na poniższej liście znalazły się również podręczniki i zeszyty ćwiczeń do pozostałych przedmiotów widocznych na planie lekcji w I klasie liceum i technikum. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.