Seria Oblicza Geografii

Seria podręczników "Oblicza geografii" wydawnictwa Nowa Era została stworzona specjalnie dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Składa się ona z przeróżnych podręczników, kart pracy oraz pomocy naukowych takich jak atlasy. W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie!

“Oblicza geografii” – seria podręczników dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Seria "Oblicza geografii" zawiera wszystkie książki, które są niezbędne do nauki tytułowego przedmiotu. Dzięki nim uczniowie mogą przejść przez wszystkie klasy szkoły średniej, niezależnie od poziomu nauczania geografii (podstawowego czy zaawansowanego). Podręczniki są napisane przystępnym i zrozumiałym językiem. W serii "Oblicza geografii" znalazły się także fotografie, obrazki i schematy, które znacznie ułatwiają naukę. 

Podręczniki do geografii na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Podręczniki do geografii wydawnictwa Nowa Era to wiedza geograficzna niezbędna w szkole średniej zawarta w jak najbardziej skondensowanej i przystępnej dla uczniów formie. Cała seria składa się z podręczników do geografii w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym, a także kart pracy ucznia, maturalnych kart pracy i atlasów oraz pomocy dla nauczycieli, a także materiałów multimedialnych. 

Może zainteresują Cię również

Zakres podstawowy

Podręczniki "Oblicza geografii" w zakresie podstawowym pomagają zrozumieć otaczający nas świat. Zawierają informacje o kuli ziemskiej, wszechświecie oraz wszystkim, co z tym związane. Seria dla poziomu podstawowego składa się z 3 części:

Zakres rozszerzony

Dla poziomu rozszerzonego zostały przewidziane 4 części podręcznika, dzięki którym uczniowie technikum lub liceum mogą mogą zgłębić naukę geografii jeszcze bardziej. W podręcznikach znajdą oni informacje o złożach cennych surowców, PKB czy migracji ludności. Wśród podręczników do geografii rozszerzonej można znaleźć:

Maturalne karty pracy

W "Obliczach geografii" znajdziemy także maturalne karty pracy, które pomagają w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości:

Zalety serii “Oblicza geografii” wydawnictwa Nowa Era

Podręczniki Nowej Ery do liceum ogólnokształcącego i technikum są napisane przystępnym dla uczniów językiem, dzięki któremu zrozumieją oni, o czym jest mowa podczas lekcji. Ćwiczenia pozwalają na przyjemniejsze i łatwiejsze przygotowanie do sprawdzianów, a maturalne karty pracy – do egzaminu dojrzałości. Opracowania tematów są ciekawie opisane i zawierają ilustracje oraz zdjęcia. Oprócz tego:

W serii są także mapy, atlasy, gry i wiele innych. Sprawdź sam!

Podręczniki z serii Oblicza Geografii