Artykuły kreatywne

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Artykuły kreatywne

Nowości - Artykuły papiernicze

Artykuły kreatywne to świetny pomysł na prezent dla dziecka. W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy, np. szopka betlejemska do samodzielnego złożenia, jak i pojedyncze elementy, jak bibuła, filc dekoracyjny czy szablony w kształcie zwierząt. Zestawy kreatywne rozwijają motorykę i wyobraźnię dziecka. Oferujemy produkty od znanych producentów, takich jak Interdruk, Ravensburger, Beniamin czy Astra.


Dzięki kolorowym blokom z różnymi motywami, ozdobnym stempelkom czy klejom brokatowym można stworzyć tematyczne kartki okolicznościowe, własnoręcznie przygotowane prezenty lub ozdoby do domu. Mnogość kolorów, kształtów i wzorów pozwala na przygotowanie za każdym razem niepowtarzalnego dzieła. Wspólne tworzenie to pomysł na świetną zabawę w gronie najbliższych. Gotowe obrazki można oprawić w ramkę lub dołączyć do rodzinnego albumu.


W naszej ofercie znajdują się naklejki, które mogą być częścią wykonywanego obrazka lub samodzielną ozdobą zeszytu. Ciekawym elementem są naklejki na ubrania świecące w ciemności oraz mówiące naklejki (działające z interaktywnym piórem), które wydają dźwięki zwierzaków lub pojazdów. Są idealne dla maluchów - łączą zabawę z nauką.


Alternatywą dla tradycyjnych kolorowanek jest wydrapywanka - dzięki zdrapywaniu rysikiem czarnej warstwy, dziecko odkrywa obrazek znajdujący się pod spodem. Ozdabianie nie musi dotyczyć tylko kartki papieru czy materiałów. Dzięki naklejanym tatuażom dziecko może ozdobić swoje ciało, a gdy tatuaż się znudzi - można go łatwo usunąć przy pomocy oliwki. Rozwijaj twórczość dziecka z pomocą naszym artykułów kreatywnych.