Książki o emocjach i uczuciach - poradniki o rozwoju osobistym

Bestsellery - Rozwój osobisty

Nowości - Rozwój osobisty

W jaki sposób lepiej poznać i zrozumieć swoje emocje i uczucia, a także nauczyć się nimi właściwie zarządzać? Na te pytania odpowiadają autorzy poniższych książek.


Książki o emocjach i uczuciach - poradniki o rozwoju osobistym mają na celu pomagać w radzeniu sobie z trudnymi stanami emocjonalnymi, takimi jak lęk, złość, smutek czy poczucie winy. Na ich stronach znajdziesz wiele praktycznych porad, ćwiczeń i technik, które ułatwią Ci wyrażanie i regulowanie własnych emocji i uczuć. Książki o emocjach i uczuciach - poradniki o rozwoju osobistym pozwolą Ci na poprawę jakości życia, relacji z innymi ludźmi i pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.


W tej kategorii zamieściliśmy prawdziwe, poradnikowe bestsellery. Są to między innymi "Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" Christel Petitcollin, "Emocje zadbane i masz wyje**ne. O trudnej sztuce radzenia sobie z uczuciami" Katarzyny Czyż czy "Ciałokochanie" Martyny Kaczmarek.


To oczywiście tylko wybrane przykłady. Wśród poradników dotyczących emocji pojawia się nieustannie wiele godnych polecenia nowości. Zajrzyj tu czasami i trzymaj rękę na pulsie!