Podręczniki do matematyki - Klasa 1 - liceum i technikum

Bestsellery - Matematyka

Nowości - Liceum i Technikum

W tym dziale zebraliśmy książki do nauki matematyki skierowane do uczniów klas 1 liceum lub technikum. Znajdziesz tu zakres podstawowy i rozszerzony.

 

Poznaj zaawansowane wzory matematyczne! Naucz się doceniać piękno przemienności działań, czy wyliczeń silni! Żartujemy ;) Prawdą jest jednak to, że matematyka przyda Ci się w codziennym życiu. Jej znajomość jest niezbędna. Jej znajomość jest niezbędna. Spróbuj chociaż polubić bezpieczną przewidywalność matematyki. Pitagorasem może nie zostaniesz, ale fajnie by było, by do dodawania lub mnożenia nie był Ci nieodzownie potrzebny kalkulator w telefonie... A żeby tak się nie stało, z pewnością przydadzą Ci się solidne podręczniki do matematyki - 1 klasa szkoły średniej to najlepszy moment, by podjąć matematyczne wyzwanie.

Matematyka, 1 liceum - naukę do matury czas zacząć!

Przygotowania do matury z matematyki warto jest rozpocząć od pierwszej klasy. Dzięki temu na finiszu nie będzie brakowało Ci tchu, ani świeżego powietrza od próby “ogarnięcia” wszystkiego w jak najkrótszym czasie. Solidny podręcznik do matematyki to nieoceniona pomoc na tej drodze, nieważne, czy celujesz “tylko” w poziom podstawowy, czy masz ambicję przyswoić zakres rozszerzony. Do tego cierpliwy nauczyciel matematyki, zeszyt ćwiczeń i arkusze maturalne i możesz śmigać prosto do matury!

Postaw na dobre podręczniki - matematyka w klasie 1 technikum czy liceum nie musi być trudna

Wybierając podręcznik ""MATeMAtyka 1 - zakres podstawowy"" do 1 klasy liceów i techników możemy mieć pewność, że zrozumiemy wszelkie niuanse w matematyce. Podręcznik tej serii omawia zagadnienia matematyczne, uwzględniając potrzeby zarówno tych uczniów, którym matematyka sprawia kłopot, jak i dla tych, którzy nie mają z nią problemów.

By przećwiczyć wiedzę w praktyce i jednocześnie przygotować się do maturalnych zadań, warto sięgnąć również po “Matematyka 1. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy”

Dzięki książkom - podręcznikom i dodatkowym tytułom - dostępnym w naszej księgarni nauka okaże się łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeśli zaczniesz już w pierwszej klasie, szanse na to, że pieniądze potrzebne na korepetytora trafią do Twojej kieszeni, są dużo większe niż wygrana w Totolotka.