Podręczniki do szkoły zawodowej

Bestsellery - Szkoła branżowa

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdziesz książki do przedmiotów ścisłych, humanistycznych i specjalistycznych, przeznaczonych do szkół branżowych.


Dla ułatwienia poszukiwań konkretnego podręcznika, podzieliliśmy ich zasób na poszczególne klasy, zaś w obrębie klas możesz znaleźć dodatkowy podział na przedmioty nauczane w szkołach branżowych. Zapraszamy do eksploracji zawartości!


Wśród podręczników do szkół branżowych znajdują się podręczniki zarówno z przedmiotów ścisłych, humanistycznych, jak i specjalistycznych dla tego typu szkół (podręczniki do nauki zawodu). Szkoła zawodowa to bowiem nie tylko język polski i inne przedmioty, które znają licealiści. Szkoła branżowa to również specjalistyczny podręcznik do nauki zawodu. Technik informatyk? A może technik żywienia? Każda zasadnicza szkoła zawodowa, nieważne czy szkoląca w zakresie usług gastronomicznych, informatycznych czy innych, to osobna podstawa programowa i osobne przedmioty zawodowe. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór podręczników do nauki zawodów!