Modele do sklejania i składania

Bestsellery - Modele do składania i sklejania

Nowości - Gadżety, Kolekcjonerstwo

Nadeszła nowa era dla modelarzy. Składanie modeli to hobby, które przeżywa swój renesans. Tym bardziej że dostępne w Taniej Książce pojazdy do sklejania są dostępne dla każdej grupy wiekowej, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Może modelarstwo stanie się także Twoim konikiem?

Zabawkowe pojazdy do skręcania – idealne dla dzieci

Nasze zabawkowe modele do skręcania pozwolą rozwinąć pasję do modelarstwa już u najmłodszych. U nas na dzieci czekają łatwe modele samolotów, statków, czołgów i innych pojazdów, które pozwolą rozwinąć pasję oraz zapewnią kreatywną i niebanalną rozrywkę na długie godziny. W zależności od hobby dziecka wybierz dla niego model do składania, który zapewni mu najwięcej radości – czy będzie to samochód pancerny, łódź podwodna, a może model do skręcania w postaci ciężarowego autka?

Jaki wybrać model do sklejania dla początkujących?

Jeśli modelarstwo wydaje Ci się zbyt skomplikowane, tym bardziej dla nastolatka – nic bardziej mylnego. Wszystko zależy od ilości elementów dostępnych w zestawie. Zdolności manualne oczywiście są ważne, jednak liczy się także pasja i zaangażowanie. Na początek nie wybieraj dla dziecka szczególnie rozbudowanych drewnianych modeli do sklejania. Co więcej, nie musisz wcale obawiać się bałaganu – znajdziesz u nas także liczne modele bez kleju, które pozwalają bez trudu stworzyć całą flotę pojazdów militarnych.

Modele do sklejania dla zaawansowanych modelarzy

Oprócz zestawów modelarskich dla początkujących modelarzy mamy także nie lada wyzwania konstrukcyjne dla bardziej zaawansowanych hobbistów. Nasze markowe zestawy wymagają dużej precyzji, jednak efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania. Jakie konstrukcje zbudujesz z naszymi modelami do sklejania dla dorosłych, dzieci i nastolatków?

Modele czołgów i pojazdów wojskowych

Liczną grupę stanowią militarne modele do składania w Taniej Książce. Jeśli zatem Twoja latorośl pasjonuje się wojskowymi tematami oraz bez trudu rozpoznaje różne pojazdy wojskowe, idealnym prezentem będą nasze modele czołgów z II wojny światowej. Mamy ich naprawdę sporo. Wśród naszych bestsellerów znajdziesz specjalny czołg do sklejania z II wojny światowej, jak na przykład Soviet JS-7 Tank, czołg U.S. Marine M60A1 1/35, a nawet takie rarytasy jak powojenny czołg przeciwlotniczy z RFN Flakpanzer Gepard 1/35.

Modele statków i okrętów

Wśród naszych modelarskich zestawów znajdziesz różne marki i rodzaje statków, a także wyjątkowo realistyczne modele okrętów czy łodzi podwodnych – także tych znanych z kart historii jak niemiecki U-Boot Typ VII czy torpedowiec V 106. Nasze statki do sklejania są często wybierane przez kolekcjonerów – sprawdź, czego jeszcze brakuje w Twojej kolekcji.

Modele samolotów i helikopterów

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się powszechnie modele pojazdów latających. Powodem są głównie precyzyjnie odtworzone szczegóły ich konstrukcji. Dla prawdziwych fanów aeronautyki mamy wiele ciekawych propozycji, wśród których są na przykład kolekcjonerskie zestawy modelarskie z akcesoriami samolotów pasażerskich, militarne dwusilnikowe myśliwce Luftwaffe czy amerykańskie samoloty podkładowe. Znajdziesz tu najróżniejsze modele samolotów do sklejania, które przemówią do każdego miłośnika lotnictwa.

Modele samochodów i motocykli

Dla pasjonatów motoryzacji sprawdzą się doskonale modele do skręcania i składania, które pozwolą Ci zbudować Twój własny samochód lub motocykl. Sklejanie modeli to także ciekawe zajęcie dla dzieci, które z pewnością będą wolały zbudować swój własny wóz strażacki, pojazd budowlany czy traktor niż dostać gotowy prezent ze sklepu. A jeśli wolisz szybką jazdę od pojazdów militarnych, czekają na Ciebie najróżniejsze modele do sklejania - samochody, a także motory Suzuki, Castrol Toyoty czy Nissana 300ZX Turbo.

Modele do składania bez kleju – kompozytowe pojazdy

Niebrudzące modelarstwo, do której niepotrzebne Ci żadne narzędzia modelarskie? Tak, to możliwe. Wystarczy, że wybierzesz model do sklejania bez użycia kleju. Nasze plastikowe modele do sklejania pozwolą Ci stworzyć kompozytowe pojazdy dzięki innowacyjnej metodzie zapewniającej szybki i sprawny montaż. Stwórz własny samochód sportowy Escort, a nawet Boeinga 747-200 i ciesz się swoim własnoręcznie wykonanym pojazdem!