Podręczniki do historii - Klasa 1 - liceum i technikum

Bestsellery - Historia

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki historii skierowane do uczniów klas 1 liceum lub technikum.

 

Historię warto znać głównie dlatego, że to ona buduje w nas poczucie przynależności do kraju. Spotkanie twarzą w twarz z powstańcem, uczestnikiem wojny o niepodległość może być niezapomnianym przeżyciem.

Podręczniki do historii, klasa 1 - doskonały moment na początek przygody

Uczeń klasy pierwszej może jeszcze o tym nie wiedzieć, ale historia to nie tylko nudny wykład nauczyciela. Historia to zapisane w biografiach i reportażach opowieści o ludziach, którym dane było żyć w momentach przełomowych dla świata. Sięgnij więc po podręcznik do tego przedmiotu, a następnie wyrusz na samodzielne poszukiwania historii regionu, w którym mieszkasz. Historia ta znajdować się będzie nie tylko w kolejnych książkach - zapytaj dziadka, pojedź rowerem do pobliskiego muzeum, czy innego miejsca, w którym ta książkowa “historia” została zobrazowana.

 

Zapraszamy do przejrzenia zawartości kategorii! U nas znajdziesz podręczniki wydane nakładem najpopularniejszych wydawnictw zrzeszających autorów - pasjonatów historycznych opowieści! Oprócz podręczników, w naszym asortymencie znajdziesz książki i atlasy pomocne w nauce do matury z historii już od 1 klasy.