Podręczniki do języka polskiego - Klasa 1 - liceum i technikum

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki języka polskiego skierowane do uczniów klas 1 liceum lub do uczniów klasy 1 technikum.


Naucz się poprawnie wysławiać w języku polskim! Książki zawarte w tym dziale pomagają w nauce w szkole jak i do pracy samodzielnej w domu. Już od pierwszej klasy nauczyciele kładą nacisk na to, jak ważny jest egzamin maturalny, więc warto już teraz zacząć się rzetelnie przygotowywać. Ustne dysputy nie będą stanowiły problemu, jeśli już od pierwszej klasy będziesz je ćwiczyć. Dobry podręcznik do języka polskiego dla klasy 1 liceum ogólnokształcącego lub technikum oraz towarzyszące mu pomoce edukacyjne to jeden z filarów sukcesów w szkole, na maturze i w późniejszym życiu. Pomoże zrozumieć tekst i zarazem człowieka, przybliży oblicza epok, uzupełni lektury szkolne, podsunie zbiór zadań czy maturalne karty pracy. Nie ma co zwlekać - przed Tobą cały świat do przeczytania!


Mamy również materiały dodatkowe takie jak opracowania lektur, przewodnik po epokach literackich, czy zbiory testów maturalnych - nie płać podwójnie za wysyłkę i nie trać czasu na szukanie ich stacjonarnie - u nas kupisz też materiały pomocnicze!