Klocki Mega Bloks dla dzieci

Bestsellery - Klocki

Nowości - zabawki

Wśród ulubionych zabawek dziecięcych ważne miejsce zajmują klocki. Najmłodsi pasjonaci techniki chętnie wznoszą z nich miniaturowe domy oraz składają modele pojazdów czy maszyn budowlanych. Są szczęśliwi, jeśli w zestawach zawierających klocki konstrukcyjne znajdują figurki postaci z popularnych bajek bądź ulubione lalki. Takie atrakcje zapewnia seria klocków Mega Bloks.

Dlaczego warto podarować dziecku klocki konstrukcyjne Mega Bloks?

Klocki Mega Bloks to idealny pomysł na upominek dla najmłodszych. Marka adresuje swoją ofertę zarówno do rodziców maluchów, które ukończyły pierwszy rok życia, jak i dzieci nieco starszych. Elementy konstrukcyjne wchodzące w skład zestawów są poręczne i w pełni bezpieczne – na tyle duże, że malec przypadkowo nie połknie żadnego z nich. Warto postawić na klocki z serii Mega Bloks, bo to zabawka gwarantująca najmłodszym kreatywną rozrywkę: rozwijającą motorykę małą, kształcącą koordynację wzrokowo-ruchową i pobudzającą wyobraźnię. Zabawa klockami będzie doskonałym treningiem cierpliwości. Ich atut stanowią wypustki zabezpieczające zbudowaną konstrukcję przed przypadkowym zburzeniem.

Mega Bloks Psi Patrol – zestawy z bohaterami ulubionej bajki

Dla małych miłośników kultowej animacji “Psi Patrol” marka Mega Bloks przygotowała zestawy zawierające figurki bohaterów oraz modele pojazdów pojawiających się w serialu. Może to być jednoślad, auto patrolowe czy spycharko-betoniarka.  Znakomity przykład stanowią klocki Mega Bloks Psi Patrol Zestaw figurek HDX93, Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a FVJ49 czy Psi Patrol Skuter miejski Liberty GYH94. Dzięki nim maluchy mogą nie tylko bawić się w konstruktorów, ale i odtwarzać fabułę filmowej opowieści o przygodach dziesięciolatka i jego sprytnych psich przyjaciół. Taka zabawa będzie jednocześnie kształciła sprawność manualną, rozwijała orientację przestrzenną i wyśmienicie pobudzała dziecięcą wyobraźnię.

Zestawom z bohaterami “Psiego Patrolu” dedykowaliśmy również osobną kategorię.

Mega Bloks dla dziewczynki – Barbie i inne zestawy dla małej konstruktorki

Z kolei dziewczynki lubiące bawić się klockami z pewnością ucieszą zestawy Mega Bloks z lalkami Barbie. Ich posiadaczki, trenując sprawność dziecięcych paluszków i dłoni oraz ćwicząc precyzję ruchów, mogą oddać się kreatywnym zabawom polegającym na inscenizowaniu scenek z lalkami w rolach głównych. Tło dla nich będą stanowić samodzielnie wzniesione konstrukcje. Z kompletu klocków Barbie Domek Marzeń HHM01 powstanie przepiękne mieszkanko dla Barbie, z zestawu klocków Mega Bloks Barbie Color Reveal małe konstruktorki wyczarują różowy kabriolet, a z klocków Barbie Color Reveal Trening i pielęgnacja zwierzątek - stanowisko do tresury i miejsce zabaw dla czworonożnych przyjaciół.