Seria Biologia Na Czasie

Seria podręczników do biologii "Biologia na czasie" zawiera wszystko, czego potrzebują uczniowie szkół ponadpodstawowych: podręczniki, karty pracy, atlasy anatomiczne, pomoce dla nauczycieli oraz materiały multimedialne ułatwiające naukę biologii w liceum i technikum. W naszej ofercie znajdziesz je wszystkie!

“Biologia na czasie” – seria podręczników dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Podręczniki "Biologia na czasie" zostały stworzone z myślą o najnowszej podstawie programowej. Ale wytyczne MEN to nie wszystko, co zdecydowało o formie tym książek. Dla wydawnictwa Nowa Era najważniejsze było przekazanie wiedzy w jak najprostszej formie. Dzięki temu biologia, nawet w zakresie rozszerzonym, staje się dla uczniów o wiele przyjemniejsza w nauce.

Podręczniki do biologii na poziomie podstawowym i rozszerzonym

W serii "Biologia na czasie" znalazły się podręczniki zarówno dla poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Dzięki temu uczniowie mogą pogłębiać swoją wiedzę ze znanymi im książkami (nie tylko dlatego, że wymaga tego szkoła!). Do wszystkich części podręcznika możesz dokupić karty pracy ucznia, które pomogą przygotować się do sprawdzianów. Przed maturą polecamy za to maturalne karty pracy.

Może zainteresują Cię również

Zakres podstawowy

Podręczniki do biologii Nowe Ery dla zakresu podstawowego pomagają zrozumieć otaczający świat. Zawierają informacje na temat fauny i flory (czyli zwierząt i roślin), środowiska, ekologii oraz samego człowieka. Seria do nauczania biologii podstawowej zawiera:

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz karty pracy ucznia.

Zakres rozszerzony

Każdy podręcznik do biologii w zakresie rozszerzonym stworzony przez wydawnictwo Nowa Era zawiera o wiele bardziej pogłębione informacje dotyczące tematów, które zostały poruszone w podstawowych częściach. Seria do nauczania biologii rozszerzonej przyda się w liceum lub technikum, a także dla tych osób, które po prostu lubią poszerzać swoją wiedzę. Poziom rozszerzony to:

Maturalne karty pracy

Biologia nie jest łatwym przedmiotem. By dobrze przygotować się do matury, warto skorzystać z różnych pomocy naukowych. W naszej ofercie znajdziesz także:

Zalety serii “Biologia na czasie” wydawnictwa Nowa Era

Seria podręczników Nowej Ery do biologii to wiedza podana w przystępnej formie. Podręczniki zostały skonstruowane w taki sposób, by nauka z nich była nie tylko przyjemna, ale także efektywna. Jednocześnie:

Podręczniki z serii Biologia Na Czasie