Poznać przeszłość

Podręczniki do historii "Poznać przeszłość" to seria książek, która pomoże uczniom zgłębić wiedzę od starożytności, aż po współczesność. Wydawnictwo Nowa Era zadbało o to, by były one jak najbardziej przyjazne młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie pozycje z tej serii!

“Poznać przeszłość” – podręczniki do historii wydawnictwa Nowa Era

Podręczniki "Poznać przeszłość" Nowej Ery zostały przygotowane z myślą o najnowszej podstawie programowej. Sprawdzą się świetnie do nauczania historii zarówno w liceum, jak i w technikum. Kolejne części podręcznika przeprowadzą uczniów przez wszystkie epoki historyczne. Poznają oni m.in. największe wojny w dziejach ludzkości, a także bitwy, przemiany polityczne i inne wydarzenia, które wstrząsnęły światem.

Nauka historii w zakresie podstawowym

Nauka historii nie jest dla większości uczniów zbyt ciekawa. Dlatego też Nowa Era zadbała o to, by ich podręczniki podawały najważniejszą wiedzę z zakresu podstawowego w jak najkrótszej formie. Oprócz opisów słownych uczniowie zobaczą także infografiki, ryciny, schematy oraz fotografie. To wszystko po to, by nauka była łatwiejsza. O wiele przyjemniej przyswaja się wiedzę okraszoną grafikami, niż suche fakty w formie tekstu.

Może zainteresują Cię również

4-częściowa seria podręczników dla szkół ponadpodstawowych

Seria "Poznać przeszłość" składa się nie tylko z podręczników, ale także z kart pracy, które pomagają usystematyzować wiedzę i przyswoić ją przed sprawdzianem czy kartkówką. W szkole ponadpodstawowej uczniowie potrzebują 4 części podręczników oraz 4 części ćwiczeń.

Podręczniki

Na serię podręczników "Poznać przeszłość" dla liceów i techników składają się:

Karty pracy

Wydawnictwo przygotowało karty pracy, które odpowiadają tematom z podręczników. Można wykorzystać je do pracy podczas lekcji, jako element zadania domowego lub sposób nauki do sprawdzianu czy kartkówki. 

W naszej ofercie znajdziesz:

Poznawaj przeszłość z serią “Poznaj przeszłość”

Podręczniki z serii "Poznaj przeszłość" to wiedza na temat dziejów ludzkości podana w pigułce. Warto skorzystać z tych nowoczesnych podręczników, by umilić uczniom naukę. Można je także wykorzystać do uzupełnienia braków wiedzy, nawet jeśli szkołę skończyłeś dawno temu. Przystępna forma, zrozumiały język oraz oprawa graficzna sprawią, że nauka będzie bardzo przyjemna. Podręczniki zostały skonstruowane w taki sposób, by informacje były regularnie powtarzane i zostawały w głowie na długi czas. Wybierz podręczniki Nowej Ery i sprawdź sam!

Podręczniki z serii Poznać Przeszłość