Lalki dla dziewczynek - lalki i akcesoria

Bestsellery - Lalki

Nowości - zabawki

"Lalki i akcesoria dla dziewczynek" to kategoria obejmująca lalki tradycyjne (tzw. szmacianki), współczesne (jak lalki Barbie), lalki-bobasy (np. słynne Baby Born) czy postaci z bajek. Znajdziecie tu też niesamowite domki dla lalek i rozmaite akcesoria, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy dziewczynki, ale i niejednego chłopca!

Lalka dla dziecka – ulubiona zabawka od zarania dziejów

Zabawa lalkami jest tak stara jak świat. Lalki, czyli figurki przedstawiające ludzi bądź zwierzęta, to jedne z najdawniejszych zabawek znanych ludzkości. Archeolodzy znajdują je nawet w egipskich grobowcach sprzed czterech tysięcy lat. W wielu kulturach mają charakter symboliczny. Używane były (i gdzieniegdzie nadal są) w religijnych rytuałach. Niektóre to prawdziwe dzieła sztuki, choćby słynne chińskie porcelanowe lalki. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Ale przede wszystkim – lalka to zabawka, którą zazwyczaj bawią się dziewczynki.


Dziś w ofercie zabawek znajdziemy zarówno szczegółowo wykonane lalki, które wyglądają jak żywy bobas, jak i tradycyjne materiałowe lalki, niezastąpione do przytulania i jako wierne przyjaciółki małej dziewczynki. To także lalkowe zabawki edukacyjne, które uczą dzieci odpowiedzialności lub towarzyszą w pierwszych zachwytach nad światem. Mamy modele dla młodszych i dla starszych dzieci, 

Najpopularniejsze lalki dla dziewczynek w szerokim wyborze

Barbie, Sally, Natalia, Steffi i Evi to lalki, które z pewnością doskonale znają nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Wiele dziewczynek marzy również o posiadaniu lalki bobasa, na przykład którejś z klasycznych już "Cry Babies". Można się nimi opiekować, a czasami trzeba też utulić je do snu czy osuszyć kapiące z oczek łezki. Idealnym prezentem dla dziewczynki będzie także laleczka pluszowa. Wszystkie te zabawki mamy w naszej ofercie. Znajdzie się tutaj zarówno lalka dla 2-latki, 3-latki, 4-latki czy 5-latki, jak i lalka dla rocznej dziewczynki

Lalkowe akcesoria, w tym wspaniałe domki dla lalek

Niniejsza kategoria obejmuje również rozmaite akcesoria i domki dla lalek. Dzięki nim w dziecięcym pokoju można stworzyć niesamowity kącik, w którym lalki i ich małe właścicielki będą czuły się doskonale. Chcesz wybrać duży domek dla lalek, a może nowoczesny, wielki apartament, który reprezentuje kultowe już domki Barbie Dreamhouse? Klasyczny, drewniany model nie może się obejść bez nowej lalki do domku dla lalek, która pozwoli tworzyć ciekawsze scenariusze zabawy? Mamy wszystko, czego każda dziewczynka będzie potrzebować do zabawy!

Lalki z bajek uwielbianych przez dziewczynkę i chłopca

Warto zwrócić też uwagę na lalki dla dziewczynek przedstawiające postaci z popularnych filmów i kreskówek. Każda z nich to fantastyczny prezent dla młodej kinomanki. Masza, wybrana księżniczka z Disney Princess, a może postać z Harry’ego Pottera? Wybór jest ogromny!

Nieśmiertelne zabawki – lalki dla dziewczynek w każdym wieku

Zachęcamy przy okazji do zapoznania się z ofertą poszczególnych podkategorii. Będzie można dzięki temu skompletować cały zestaw upominków dla naszej pociechy. Niezależnie od tego, czy lalka dla 6-latki lub 7-latki ma osłodzić jej urodziny, czy umilić czas spędzony z przyjaciółkami, możesz zainspirować się naszymi propozycjami. Znajdziesz tutaj modne i kolorowe propozycje dla dzieci w każdym wieku – zarówno nowe lalki dla 8-latki, 9-latki lub 10-latki, jak też akcesoria dla chłopca, który od najmłodszych lat interesuje się modą.