Wydawnictwo Oxford University Press

Związane z Uniwersytetem Oksfordzkim Wydawnictwo Oxford University Press odgrywa niezwykle istotną rolę w promowaniu nauki i wspieraniu edukacji. Znane ze swojej akademickiej rzetelności i jakości merytorycznej oferowanych publikacji zajmuje istotną pozycję również na polskim rynku.

Oxford University Press – wydawnictwo uniwersyteckie

Oxford University Press to największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie. Jest również jednym z najbardziej renomowanych wydawnictw naukowych publikujących szeroki zakres materiałów edukacyjnych wyróżniających się wysokiej jakości zawartością merytoryczną. Publikacje Oxford University Press Polska to w szczególności podręczniki i kursy do nauki języków obcych oraz słowniki językowe. Stanowią one doskonałe wsparcie dydaktyczne zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. 

Oxford University Press – podręczniki do nauki języka angielskiego

Wydawnictwo Oxford University Press oferuje wiele podręczników do nauki języka angielskiego, które cenione są przez uczniów i nauczycieli na całym świecie. Oferta publikacji do nauki języka angielskiego obejmuje podręczniki zaprojektowane w sposób wspierających rozwój umiejętności językowych w obszarach związanych ze słuchaniem, mówieniem, czytaniem oraz pisaniem. Dzięki temu podręczniki Oxford University Press skutecznie pomagają w osiągnięciu płynności językowej


Do najbardziej znanych serii podręczników będących w ofercie wydawnictwa Oxford University Press należy seria “English File", “Oxford Solutions”, “Vision" lub “Headway".

Edukacja wczesnoszkolna – przedszkole i zerówka

W wydawnictwie Oxford University Press możemy odnaleźć wsparcie dydaktyczne na każdym poziomie rozwoju, również na tak wczesnym jak przedszkole czy zerówka. Specjalnie dostosowane treści pozwalają angażować uwagę nawet najmłodszych adeptów nauki języka angielskiego i pomagają rozwijać zdolności przyswajania słownictwa oraz zapoznać się z pisownią i fonetyką. Podręczniki do języka angielskiego dla najmłodszych to serie takie jak: “Cookie and Friends", “First Friends" czy też “Family and Friends"

Szkoła podstawowa

Uczniowie szkoły podstawowej mogą skorzystać z podręczników Oxford University Press na różnych poziomach zaawansowania. Jedną z popularnych serii jest “Oxford Discover" która oferuje dynamiczne lekcje łączące naukę języka angielskiego z matematyką i społecznością, rozwijając ciekawość uczniów i zachęcając do aktywnego uczenia się. Inne serie dla uczniów szkoły podstawowej to na przykład: ”Link", “Project", “Incredible English", czy ”Shine On!".

Szkoła średnia – liceum i technikum

Podręczniki Oxford University Press dla uczniów liceum i technikum mogą być świetnym narzędziem dla kontynuujących naukę języka angielskiego i przygotowujących się do matury, a nawet matury dwujęzycznej. Serie oferowane dla tej grupy wiekowej to: ”Solutions Gold", ”Life Vision", ”Insight" czy “Oxford Word Skills".

Kursy dla dorosłych i młodzieży

Osoby dorosłe poszukujące rozwoju swoich umiejętności językowych z pewnością mogą podjąć naukę z podręcznikami Oxford University Press. Oferta podręczników skierowana jest zarówno do osób zaczynających naukę od zera, czy też chcących umiejętniej posługiwać się językiem angielskim w biznesie. W tej kategorii znajdziemy serie takie jak “Business Result" czy “Navigate".

Oxford University Press dla nauczycieli

Nauczyciele z pewnością docenią wachlarz narzędzi oferowanych przez Oxford University Press Polska. Z myślą o prowadzeniu interesujących, angażujących lekcji wydawnictwo zapewnia nauczycielom materiały umożliwiające przygotowanie ciekawych, interaktywnych zajęć dostosowanych do potrzeb różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. 

Wydawnictwo Oxford University Press – skuteczna nauka angielskiego

Podręczniki Oxford University Press charakteryzują się nowoczesnym podejściem do nauczania. Skupiając się na rzeczywistych sytuacjach, pozwalają uczniom na szybkie osiągnięcie płynności językowej. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów z różnych dziedzin życia sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się bliższa codziennemu życiu, a co za tym idzie – bardziej angażująca i skuteczna.