Notatniki, pamiętniki

Wszystkie kategorie

Bestsellery - Notatniki, pamiętniki

Nowości - Artykuły papiernicze

Kategoria "Notatniki, pamiętniki" łączy w sobie szereg rozmaitych notatników i skorowidzów. Są one bardzo różnorodne, dlatego też każdy chętny znajdzie wśród nich coś dla siebie. Oferta jest na tyle bogata, że sięgać po poszczególne egzemplarze mogą zarówno dzieci, dorośli, jak i młodzież. Nie brakuje tu eleganckich propozycji w jednolitym kolorze , jak i wielobarwnych notesów w sam raz dla tych, którzy lubią zwracać na siebie uwagę.

Najciekawszymi produktami w asortymencie są jednak bez wątpienia notesy nawiązujące w jakiś sposób do wybranej serii książkowej czy pojedynczych powieści. Do takich propozycji należy chociażby pamiętnik "Księżyc w nowiu" nawiązujący swoją formą do bestsellerowego cyklu Stephanie Meyer. Wiele pań natomiast chętnie sięgnie po wyjątkowy “Planer taki jak ty” od Gabrieli Gargaś.

Dziewczynom, zachwyconym magią i niezwykłymi stworzeniami, na pewno spodoba się z kolei “Dziennik Celtycka Wróżka”. Ci, którzy natomiast chcieliby zgromadzić w jednym miejscu wszystkie swoje kontakty, za idealne rozwiązanie uznają jeden z dostępnych adresowników.

Dla małych księżniczek, które chciałyby przechowywać swoje sekrety, idealne będą zamykane pamiętniki z bajkowym motywem. W tej kategorii znalazły się ponadto propozycje dla zwolenniczek różnego rodzaju literatury: na przykład dla miłośniczek erotyków i romansów przygotowano magnetyzujący “Niegrzeczny Planer”. W środku znalazły się sekrety zdradzane przez rozmaite autorki poczytnych powieści, takie jak Emilia Szelest, Beata Majewska czy Amo Jones.