Podręczniki do matematyki - Klasa 4 - liceum i technikum

Bestsellery - Klasa 4

Nowości - podręczniki

Czwarta klasa to czas gdy zbliża się matura. To czas powtórek. Czas nauki. Czas nadrabiania zaległości. Królowa nauk, matematyka, oczekuje. Więc na co czekasz? Na kartach tych ksiąg znajdziesz zrozumienie magii zwanej matmą. Kupuj i przygotuj się na maturę z matematyki najlepiej, jak potrafisz!


Podręczniki do matematyki znacząco przyspieszą naukę do wcale nie tak dalekiej matury. Każde zagadnienie z podstawy programowej jest w nich szeroko pokazane i omówione. Dzięki ich lekturze zobaczysz, co jest dla ciebie zrozumiałe, co wymaga powtórki, a gdzie musisz nadrobić swoją wiedzę.


Po części teoretycznej przyjdzie pora na część praktyczną. Optymalnie dobrane zadania do każdego tematu pomogą sprawnie zrealizować podstawę programową i sprawdzić Twoje umiejętności. Szybko przekonasz się, na jakim poziomie jesteś i wyznaczysz swoje cele. Znajdą się zadania i dla dopiero uczących się danego działu, jak i również dla osób bardziej dociekliwych.


Bogactwo zadań o zróżnicowanym poziomie trudności sprawia, że będziesz mógł sięgać po tą książkę przez długi czas. Ćwiczenia, które nawiązują do życia codziennego, pomogą zrozumieć i zapamiętać nowości, a zestawy typowo maturalnych zadań okażą się nieocenione w czasie nauki do egzaminu dojrzałości. Oferujemy podręczniki zarówno w zakresie matematyki podstawowej, jak i rozszerzonej.


“Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony” - jak mawiał Stefan Żeromski. Wiedza, którą posiądziesz, przyda się nie tylko na maturze, ale też w przyszłości. Matematyka nas otacza i spotykać ją będziesz na każdym kroku. Więc nie czekaj, tylko kupuj - im szybciej zaczniesz się uczyć, tym lepiej!