Podręczniki do informatyki - Klasa 1 - liceum i technikum

Nowości - podręczniki

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki informatyki skierowane do uczniów klas 1 liceum lub technikum.

 

Informatyka to wiedza, którą MUSISZ posiąść. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć osobę, która nie umie obsługiwać komputera. Nie chcesz chyba być taką osobą? Granie w gry czy przeglądanie zawartości Internetu nie liczą się jako znajomość obsługi komputera!

 

Dzięki książkom z tej kategorii poznasz podstawy programowania, nauczysz się pracować w popularnych pakietach biurowych. Jeśli jednak tylko gry Ci w głowie, podręczniki do klasy 1 z informatyki zawierają również informacje przydatne dla Ciebie - dowiesz się z nich, czym jest rejestr kluczy, czy jak zwiększyć wydajność Twojego komputera.

 

Dział zawiera podręczniki popularnych wydawców, np. informatyka 1, wydawnictwa WSiP, która wprowadzi w świat programowania czy też informatyka wydawnictwa Nowa Era dla klasy 1 liceum i technikum, która jest podzielona na zakres podstawowy oraz rozszerzony. Co ciekawe podręczniki do informatyki dla klasy 1 kompletnie się różnią od książek sprzed kilku lat, gdyż uwzględniają nowe trendy i innowacje. Okażą się one przydatne, gdy młodzież będzie rozpoczynać swoją karierę po ukończeniu edukacji szkolnej.

 

Nasz asortyment, oprócz tego jest bogaty w książki dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z komputerem. W dziale “Informatyka” znajdziesz również publikacje związane z Internetem m.in. jak wypromować się w Social Media czy znajdować informacje w gąszczu fałszywych newsów.