Podręczniki do 1 klasy liceum i technikum - matematyka

W tym dziale znajdują się książki do nauki matematyki skierowane do uczniów klas 1 liceum lub technikum.

 

Poznaj zaawansowane wzory matematyczne! Naucz się doceniać piękno przemienności działań, czy wyliczeń silni! Żartuję. ;) Prawdą jest jednak to, że matematyka przyda Ci się w codziennym życiu. Jej znajomość jest niezbędna. Spróbuj chociaż polubić bezpieczną przewidywalność matematyki. Pitagorasem może nie zostaniesz, ale fajnie by było, by do dodawania lub mnożenia nie był Ci nieodzownie potrzebny kalkulator w telefonie...

 

Przygotowania do matury z matematyki warto jest rozpocząć od pierwszej klasy. Dzięki temu na finiszu nie będzie brakowało Ci tchu, ani świeżego powietrza od próby “ogarnięcia” wszystkiego w jak najkrótszym czasie. Solidny podręcznik do matematyki to nieoceniona pomoc na tej drodze, nieważne, czy celujesz “tylko” w poziom podstawowy, czy masz ambicję przyswoić zakres rozszerzony. Do tego cierpliwy nauczyciel matematyki, zeszyt ćwiczeń i arkusze maturalne i możesz śmigać prosto do matury!

 

Dzięki książkom - podręcznikom i dodatkowym tytułom - dostępnym w naszej księgarni nauka okaże się łatwiejsza i i przyjemniejsza. Jeśli zaczniesz już w pierwszej klasie, szanse na to, że pieniądze potrzebne na korepetytora trafią do Twojej kieszeni są dużo większe niż wygrana w Totolotka.

 

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej