Prezent dla mężczyzny na urodziny

Urodziny Twojego faceta, brata czy ojca to dzień, w którym pragniesz zobaczyć uśmiech zadowolenia na jego twarzy i dostarczyć mu niezapomnianych chwil radości. Obok życzliwych słów i serdecznych życzeń każdy mężczyzna będzie szczęśliwy, otrzymując wymarzony upominek. Warto więc z okazji urodzin pomyśleć o prezencie, który przyda mu się w na co dzień lub pozwoli rozwijać pasje i zainteresowania.

Dobry kryminał czy reportaż - idealny podarunek dla każdego faceta-czytelnika

Idealny podarunek dla każdego faceta rozmiłowanego w literaturze stanowi dobra książka. Warto postawić na gatunki bliskie większości panów - powieść kryminalną oraz reportaż. Miłośnikom mocnych wrażeń można podarować jeden z bestsellerowych kryminałów topowych polskich autorów, chociażby "Okularnika" Katarzyny Bondy. Doskonałym wyborem będzie również "Kasacja" Remigiusza Mroza - pierwsza część sfilmowanej opowieści o sprawach prowadzonych przez warszawską prawniczkę Joannę Chyłkę. Tym panom, którzy mieli okazję już ją przeczytać, można zaś sprezentować kolejny tom serii.  


Natomiast wyśmienity prezent na urodziny dla mężczyzny uwielbiającego publicystykę i literaturę faktu to pozycje reporterskie, między innymi "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera" Wojciecha Sumlińskiego czy "Niedziela, która zdarzyła się w środę" Mariusza Szczygła.

Książki związane z jego hobby - prezent na urodziny dla mężczyzny z pasją

Znakomite prezenty urodzinowe dla mężczyzn mających pasje, które stanowią treść ich życia i którym poświęcają większość czasu wolnego, to książki związane z ich hobby. Panowie miewają różnorodne zamiłowania - bywa to kolekcjonerstwo, wędkarstwo, gry komputerowe, rozmaite dyscypliny sportu czy motoryzacja. 


W naszym sklepie bez trudu można znaleźć urodzinowy upominek dla mężczyzny w postaci książki dotyczącej każdego z zainteresowań. Przykładowo dla fana motoryzacji nabędziesz zarówno pozycje poświęcone kultowym jednośladom, jak i czterem kółkom. Są wśród nich książki omawiające konstrukcję i historię konkretnych marek samochodów, na przykład "Ford Focus (1998-2004)" Dietera Korpa, jak i stanowiące nieocenioną pomoc podczas samodzielnych napraw aut, przykładem "Diagnostyka samochodów osobowych" Krzysztofa Trzeciaka.

Kosmetyki, np. do pielęgnacji brody - praktyczny prezent urodzinowy dla faceta

Uniwersalny i praktyczny prezent dla mężczyzny na urodziny stanowią kosmetyki. Właściwie dobrane przydadzą się każdemu z panów - niezależnie od wieku. Asortyment kosmetyków męskich jest bardzo szeroki; obejmuje dezodoranty i antyperspiranty, żele oraz kremy do twarzy i ciała, szampony i odżywki do włosów, a także preparaty do golenia. Sięgając po którykolwiek z nich, warto znać upodobania mężczyzny oraz jego potrzeby. Na przykład świetny prezent urodzinowy dla faceta z zarostem lub planującego jego zapuszczenie to Masło do brody marki Beauty Jar czy Olejek do brody Doberman firmy LeQ. Zaś dla tych panów, którzy preferują całkowicie ogoloną twarz, odpowiednie będą inne propozycje.