Pierwsza krew

Autor:

Cedric Sire

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
464
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,45 zł
Nasza cena: 29,96 zł 39,95 zł Taniej o: 25%

To, co przeżyliśmy w dzieciństwie, zostaje w nas najgłębiej. Zwłaszcza strach…

W mroźną zimową noc na przedmieściach Paryża znany przestępca zostaje spalony żywcem we własnym mieszkaniu. Zbrodnia nie przypomina jednak mafijnych porachunków… Eva Svärta rozpoczyna niełatwe śledztwo, mając do dyspozycji tylko kilka mętnych poszlak. Tymczasem przeszłość zaczyna upominać się o swoje. Ogarnięta obsesją odnalezienia zabójcy swojej matki i siostry bliźniaczki policjantka musi znów stanąć twarzą w twarz z potwornością, którą trudno sobie nawet wyobrazić...

Czy Evie uda się rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci w płomieniach? Kim jest człowiek, który zamordował jej rodzinę?

Recenzje (8)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Eva Svarta, detektyw francuskiej policji o nietuzinkowej intuicji i nieustępliwości w dążeniu do wykrycia prawdy od lat prowadzi prywatne śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa swojej matki i siostry bliźniaczki. Chociaż do zdarzenia doszło kiedy Eva i jej siostra były jeszcze małymi dziećmi, to morderstwo najbliższych stygmatyzuje całe późniejsze życie kobiety. Czy nowe śledztwo, które poprowadzi Eva zbliży ją do odkrycia prawdy o przyczynach śmierci najbliższych jej osób?

  Pewnej zimowej nocy na przedmieściach Paryża dochodzi do pożaru. Kiedy policjanci, wśród których jest również Eva, dokonują oględzin pogorzeliska nie wiedzą jeszcze, że to co odkryją na miejscu będzie można porównać do otwarcia mitycznej puszki Pandory. Zwęglone zwłoki narkotykowego bossa są bestialsko okaleczone. Mężczyzna ma wyrwany język, zaszyte usta a w miejscu serca pozostała jedynie dziura. Dopełnieniem tej przeraźliwej zbrodni jest odkrycie pomieszczenia, gdzie za pancernymi drzwiami ukryto zamrożone ciało noworodka.

  Prowadzone śledztwo doprowadza detektywów do kolejnych koszmarnych zbrodni dokonanych na przestrzeni lat. Ofiarami są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Co łączy ofiary i kto stoi za tymi rytualnymi morderstwami to nie jedyne pytanie na które będzie musiała znaleźć odpowiedź pani detektyw. Czy morderstwo narkotykowego bossa i zamrożone od piętnastu lat zwłoki noworodka łączą się ze śmiercią bliźniaczej siostry Evy i ich matki? „Pierwsza krew” Cedrica Sire to thriller który, nie da się ukryć, w dość makabryczny sposób opowiada o odwiecznym pragnieniu człowieka do zdobycia władzy absolutnej. Niczym niepohamowana wiara młodych ludzi, w to że mogą dokonać rzeczy niemożliwych doprowadza ich do obłędu i niszczy nie tylko życie ich, ale również osób, które los postawił na ich drodze.

  Ludzkie okrucieństwo i bestialska przemoc z pewnością charakteryzują dreszczowce Cedrica Sire. Jeśli lubicie mroczne i mocne thrillery o zabarwieniu okultystycznym to koniecznie przeczytajcie „Pierwszą krew”, która jest kontynuacją „ Gorączki i krwi”. Chociaż tytuły są ze sobą powiązane to można je czytać niezależnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Często zdarza się, że osoby będące nestorami rodów dążą do tego, aby – po ich śmierci – na czele rodziny stanął pierworodny, ten z pierwszej krwi. Ma to swoje korzenie w przyjętych zwyczajach czy zasadach obowiązujących w danej społeczności. Natomiast w najnowszej powieści Cédrice Sire mamy zgoła odmienne zwyczaje. Tutaj się uważa, że potomkowie z pierwszej krwi powinni ponieść ofiarę i zostać zgładzeni. Dziwne, ale skutecznie realizowane i przestrzegane przez bohaterów. Przekonajcie się sami i oceńcie, które zasady są słuszne, a które godne potępienia …

  W swoim domu, na przedmieściach Paryża, ginie w pożarze boss narkotykowy, Ismael Constantin. Jego śmierć z pozoru wygląda jak gangsterskie porachunki, ale po bliższym przyjrzeniu się zbrodni okazuje się, że jednak morderstwo ma inne podłoże. W jego mieszkaniu, w zamrażarce, zostają również znalezione zwłoki noworodka, który – jak się później okaże, też zginął śmiercią tragiczną i to piętnaście lat temu. Klimat zbrodni zaczyna się zagęszczać, do głosu dochodzą kwestie rytualne, okultyzm, wiara w magię i inne zjawiska paranormalne. Dochodzenie prowadzi komisarz Eva Svarta, kontrowersyjna albinoska, słynąca z niestandardowych zachowań i metod pracy, sama wyznaczająca zasady, wedle których pracuje. Ona jednak cały czas boryka się z traumatyczną przeszłością, wydarzeniami, o których myśli codzienne. To wiele lat temu, jak miała sześć lat, na jej oczach zamordowano jej siostrę bliźniaczkę i matkę. Okrutna i niewytłumaczalna zbrodnia. Kobieta za punkt honoru przyjęła sobie dojście do prawdy i schwytanie sprawcy tego czynu. Wie kto to był, ale tę wiedzę zachowuje tylko dla siebie. Celem jest schwytanie tego potwora. Wkrótce ginie zamordowany w bestialski sposób, Jonathan Reich. O zbrodnię podejrzewana jest żona Madeleine Reich, która, jak się okazuje znała Ismaela Constantina. Krąg ofiar zaczyna się zawężać do zamkniętego grona osób. W niedługim odstępie czasu giną kolejne osoby, zawsze to ludzie zamożni, którzy wiele w życiu osiągnęli, i co najważniejsze, pochodzą z kręgu znajomych, uczestników wspólnego przymierza. Sekty, w której prym naczelny wiedzie zasada pomszczenia potomka z pierwszej krwi. Macki znajomości tych ludzi sięgają czasów studenckich, kiedy to pod wpływem fali wierzeń w starożytne zwyczaje, ludzie młodzi szukali czegoś „nowego”, interesującego, co potrafiłoby ich odróżnić od reszty świata. Czy ich wierzenia miały rację bytu? Czy ponoszone ofiary były słuszne? Ale zasadnicze pytanie brzmi: dlaczego? Dlaczego dali się ponieść nieziemskim wyobrażeniom, w którym momencie zbłądzili i czy szatan aż tak bardzo ich opętał? Pytania oczywiście można mnożyć bez końca. Lektura powieści pozwoli wiele wyjaśnić, ale czy każdy będzie usatysfakcjonowany? Przekonajcie się sami …

  „ - Zabiłeś własne dziecko. Jak … jak mogłeś …

  - Zrobiłem to – ucina Louis – bo taka jest cena do zapłacenia. Krew pierworodnego jest kluczem do świata … - Jego głos znów się zmienia, syczy niczym płomienie. - A krew dzieci bez koloru jest jeszcze cenniejsza … Jest silniejsza w oczach bogów ...”

  Pierwsza krew to szokujący thriller, a nawet skusiłabym się na stwierdzenie, że to powieść z pogranicza brutalnego horroru i powieści grozy. To, że trzyma w napięciu od dosłownie pierwszej strony, to szczera prawda i oczywistość nie do podważenia. Ale to, że każda strona powieści jest naznaczona tryskającą zewsząd krwią, nie do każdego dotrze od razu. To niesamowita i wstrząsająca powieść dla twardzieli lubujących się w krwistych widokach, delektujących się widokami ranionego ciała i otwartych ran, których nic nie jest w stanie wzruszyć czy odstraszyć. Osoby o słabych nerwach powinny się głęboko zastanowić, czy to książka dla nich. A może jednak warto spróbować czegoś nowego, jak się nie spodoba, zawsze można odłożyć na bok.

  „Jedni żyją, inni umierają – wyszeptała, jakby usłyszała jego pytanie. Życie to gra. Na szczęście można oszukiwać ...”.

  Pierwsza krew to niesamowita historia o próbie rozrachunku z trudną i smutną przeszłością, o walce ze złem w każdej postaci. O sile drzemiącej w ludziach dążących do odkrycia prawdy i zrozumienia powodów, dla których inni mordują i czynią zło. Nie jest łatwo wejść w psychikę sprawcy, dotrzeć do zakamarków jego duszy, bo chyba tylko w taki sposób można się do niego zbliżyć. Ale czy poznanie prawdy ukoi nasz ból? Czy pozwoli zrozumieć sprawcę i wybaczyć? Tylko silne charaktery i osobowości mogą się zmierzyć z taką sytuacją. Wynik konfrontacji, niewiadomy … To również szokujący obraz opętania słabych ludzi przez złe moce. Nieudana – w mojej ocenie – próba usprawiedliwienia zachowania sprawcy wyimaginowanymi nieziemskimi wierzeniami.

  Przyznam, że od dziś jestem fanką twórczości Cédrice Sire. Z pewnością sięgnę po kolejne jego tytuły, takie lektury nie są codziennością. Ale satysfakcja, jaką sprawia obcowanie z tą historią jest trudna do opisania, emocje nietuzinkowe i rzadko mające miejsce. Ona mną wstrząsnęła i osaczyła na długo, ciężko było mi powrócić do normalności z tego świata magii, niecodziennych rytuałów i nietypowych zaklęć. Atmosfera grozy i osaczenia, klimat mroczny i tajemniczy, zewsząd ociekający złem i brutalnością.

  Od pierwszej strony zatopiłam się z tej powieści. Chłonęłam ją w niesamowitym tempie. Nie wiem kiedy, ale jak dotarłam do końca, to opadłam z sił, tyle energii ze mnie wyssała. Ale jaka satysfakcja i wrażenia, nieziemskie. Nie warto marnować chwili, już teraz proponuję zaprzyjaźnić się z intrygującą komisarz Evą, i podążać wraz z nią, kierując się jej niezawodną intuicją. Gdzie dojdziemy? Ja wiem, ale ty też możesz się dowiedzieć, rozpoczynając elektryzującą przygodę z Pierwszą krwią w dłoni. Tylko nie zapomnij o dużym kubku kawy w drugiej dłoni, pozwoli przetrwać noc, bo tyle będziesz potrzebował na zrozumienie zasady „pierwszej krwi”.

  Polecam, mistrzostwo w każdym calu! Nieziemski odlot do krainy magii i złych mocy! Uwaga, może wyrządzić krzywdę, czytasz na własną odpowiedzialność!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miesiąc temu swoją premierę miała druga powieść francuskiego pisarza Cedrica Sire pt. "Pierwsza krew". Książka jest kontynuacją "Gorączki i Krwi", której niestety nie czytałam, ale w żaden sposób nie przeszkodziło mi to w odbiorze lektury.

  Uwielbiam mroczne thrillery, które budzą we mnie niepokój, a najnowsza powiesć autora ocieka wręcz brutalnością przepełnioną okultyzmem. Krwawe i szczegółowe opisy zbrodni niejednokrotnie wywołały u mnie gęsią skórkę. Z każdą przeczytaną stroną mój strach się pogłębiał. Zdecydowanie odradzam lekturę nocą.

  Główną bohaterką książki jest policjantka Eva Svärta, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ponieważ jest albinoską, lecz ogromną determinacją. Za wszelką cenę pragnie ująć mordercę, który w brutalny sposób pozbawił życia jej matkę oraz siostrę bliźniaczkę. Jej osobista tragedia rodzinna przerodziła sie w obsesję, a chęć złapania mordercy zawładnęła jej dotychczasowym życiem.

  Gdy na przedmieściach Paryża znany diler narkotykowy zostaje spalony we własnym mieszkaniu osobą, która zostaje przydzielona do niełatwego śledztwa jest "Wampirzyca". Brak śladów i świadków nie ułatwia jej zadania. A mroczny sekret, który od 15 lat skrywa zamrażarka budzi skrajne emocje w bohaterce.

  Czy oba zabójstwa są powiązane?

  Kim jest osoba, która z zimną krwią zamordowała jej rodzinę?

  Moje pierwsze spotkanie z thrillerem okultystycznym uznaję za udane. Czytając lekturę doświadczyłam wielu skrajnych emocji. Z pewnością nie było w niej miejsca na nudę. "Pierwsza krew" w moim przypadku nie będzie tą ostatnią. Muszę nadrobić zaległości czytelnicze i niecierpliwie wypatruję kolejnego tomu. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miesiąc temu swoją premierę miała druga powieść francuskiego pisarza Cedrica Sire pt. "Pierwsza krew". Książka jest kontynuacją "Gorączki i Krwi", której niestety nie czytałam, ale w żaden sposób nie przeszkodziło mi to w odbiorze lektury.

  Uwielbiam mroczne thrillery, które budzą we mnie niepokój, a najnowsza powieść autora ocieka wręcz brutalnością przepełnioną okultyzmem. Krwawe i szczegółowe opisy zbrodni niejednokrotnie wywołały u mnie gęsią skórkę. Z każdą przeczytaną stroną mój strach się pogłębiał. Zdecydowanie odradzam lekturę nocą.

  Główną bohaterką książki jest policjantka Eva Svärta, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ponieważ jest albinoską, lecz ogromną determinacją. Za wszelką cenę pragnie ująć mordercę, który w brutalny sposób pozbawił życia jej matkę oraz siostrę bliźniaczkę. Jej osobista tragedia rodzinna przerodziła sie w obsesję, a chęć złapania mordercy zawładnęła jej dotychczasowym życiem.

  Gdy na przedmieściach Paryża znany diler narkotykowy zostaje spalony we własnym mieszkaniu osobą, która zostaje przydzielona do niełatwego śledztwa jest "Wampirzyca". Brak śladów i świadków nie ułatwia jej zadania. A mroczny sekret, który od 15 lat skrywa zamrażarka budzi skrajne emocje w bohaterce.

  Czy oba zabójstwa są powiązane?

  Kim jest osoba, która z zimną krwią zamordowała jej rodzinę?

  Moje pierwsze spotkanie z thrillerem okultystycznym uznaję za udane. Czytając lekturę doświadczyłam wielu skrajnych emocji. Z pewnością nie było w niej miejsca na nudę. "Pierwsza krew" w moim przypadku nie będzie tą ostatnią. Muszę nadrobić zaległości czytelnicze i niecierpliwie wypatruję kolejnego tomu. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy ukazała się kolejna część książki opowiadającej o pani Evie Svartcie, wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Cedric Sire potrafi zbudować wspaniały klimat pełen grozy i przerażenia, niekończące się widmo koszmarów. Co można znaleźć w powieściach autora? Oprócz zbrodni, elementów kryminalnych można doszukać się dość mocnych elementów przybliżających nas do zjawisk paranormalnych, okultystycznych. Do tego wprawne piór autora i bestseller murowany. Czym zaskoczy nas tym razem? Jaką tajemnice będzie zmuszona rozwikłać Savarta?

  „Pierwsza Krew” jest powieścią, w której poznajemy nieco bardziej Evę, kiedy miała sześć lat spotkała ją tragedia. Ktoś zabił jej matkę i siostrę bliźniaczkę, co mocno na nią wpłynęło. Kiedy była dziewczynką była przekonana, że zrobił to troll. Ta zbrodnia do dzisiejszego dnia nie daje jej spokoju. Często przegląda wszystkie zdjęcia, analizując po raz setny dowody doszukując się czegoś, co jej umyka. Czegoś, co sprawi, że sprawca poniesie zasłużoną karę. Czy jej się to powiedzie?

  Na przedmieściach Paryża po raz kolejny doszło do brutalnej zbrodni. Miejscowy przestępca, najwidoczniej zaszedł za skórę komuś potężnemu, bowiem został bardzo okaleczony i spalony żywcem w swoim mieszkaniu. Nie ma żadnych świadków, nikt nic nie słyszał. Winnych brak, a domysłów całkiem sporo. Denat wyraźnie się komuś naraził, postawiono by na mafijne porachunki, jednak kolejne odkrycia zaprzeczyły tej tezie. W zamrażalce odnaleziono, coś, co zmroziło nie jedno zatwardziałe serce. Zwłoki małego dziecka, właściwie niemowlęcia, a przy nim znajdował się fragment dziwnego malunku. Co to oznaczało?

  Śledztwo ruszyło, niewiele poszlak zostało odkrytych, nic nie łączyło się ze sobą, jak powinno. Eva wiedziała, że w pewnych momentach logika nie jest najlepszym doradcą, nie, kiedy wydarzenia paranormalne coraz częściej pojawiają się w jej rzeczywistości.

  „Pierwsza krew” jest historią, w której przewija się motyw zemsty i okultyzmu, czytając „Gorączkę i krew” udało nam się poznać zamysł i styl autora. Jeśli szukacie łagodniejszej lektury, możecie poczuć się zaszokowani, zwłaszcza jeśli nie zapoznaliście się z twórczością Sire. Jego powieści nie szczędzą czytelnikowi brutalności, okrucieństwa względem drugiego człowieka. To najgorszy koszmar, który przeniesiony został na łamy powieści. Poznajemy różne oblicza niezdrowej, wręcz demonicznej obsesji, której nie można nijak wytłumaczyć. To świat, w którym za nic nie chcielibyśmy żyć, chociaż bardzo mroczny i zatrważający, mimo wszystko potrafi zaciekawić czytelnika.

  „Pierwsza krew” to nie tylko ciekawy pomysł na fabułę, ale także świetnie jej wykonanie. Jego powieści się połyka, nawet jeśli w głowie ma się chaos, kiedy chce się na własną rękę jakoś wyjaśnić kolejną zbrodnię. Niezwykle dobrze wykreowani i ciekawi bohaterowie potrafią zaskarbić sobie nasz podziw i sympatię. Przeszłość potrafi dopaść każdego, nie ważne czy jest się złoczyńcą, czy policjantem, prędzej, czy później wyciągnie po to, czego oczekuje swoje macki. To niezwykłe połączenie demonicznych sił, które nie spoczną dopóki nie ziszczą się ich brutalne pragnienia.

  Wrażliwym czytelnikom odradzam sięgania po twórczość tego autora, chociaż może warto się jest przekonać na własnej skórze, czy jesteśmy w stanie udźwignąć brutalność, którą emanuje. Warto pamiętać, że „Pierwsza krew” jest drugim tomem cyklu i mimo wszystko, myślę, że dobrze będzie najpierw zapoznać się z pierwszym. Osobiście wypatruję kolejnego i żałuję, że nie miałam go pod ręką, aby od razu się w niego wgryźć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Cedric Sire
 • Wydawnictwo Dragon
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 464
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381720953
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Le premier sang
 • Tłumacz: Marzena Dupuis
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381720953
 • EAN: 9788381720953
 • Wymiary: 13.5x20.5x3.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Niespokojna krew. Cormoran Strike. Tom 5 5/5 Nasza cena:
34,85 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niespokojna krew. Cormoran Strike. Tom 5

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza rodzinę w Kornwalii, kontaktuje się z nim kobieta prosząca o pomoc w odnalezieniu swojej matki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 1974 roku. Strike nigdy dotąd nie pracował nad nierozwiązaną sprawą sprzed niemal 40 lat i jest...
Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitna krew. Myron Bolitar. Tom 4

Cykl z Myronem Bolitarem Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki i zaskakujące zakończenie – to podstawowe cechy literackiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego...
Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,49 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3

Kolejny po "Motylku" i "Więcej czerwieni" tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i...
Krew na śniegu 2/5 Nasza cena:
17,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew na śniegu

Lata 70., Oslo. Olav Johanssen to płatny zabójca, który pracuje dla najbardziej wpływowego gangstera w mieście. Otrzymuje nietypowe zlecenie - ma zabić żonę swojego szefa. Nie wypełnia jednak należycie swojego zadania...
Młoda krew 5/5 Nasza cena:
26,61 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Młoda krew

Jakie tajemnice skrywa tajna baza wojskowa na Pomorzu? Co wydarzyło się w ostatnich dniach zimnej wojny? Michael Wagner, amerykański policjant urodzony w Polsce, z wyróżnieniem kończy szkolenie w ośrodku agencji wywiadu wojskowego. Otrzymuje pierwsze zadanie – ustalić tożsamość mitycznego...
Krew za krew 4/5 Nasza cena:
30,47 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew za krew

Połączenie Milczenia owiec i Mindhuntera Londyn, godziny szczytu. W wyniku zderzenia zatłoczona kolejka podmiejska zostaje kompletnie zniszczona. Podczas wypadku Ziba MacKenzie – policyjna profilerka dostaje wiadomość od umierającej kobiety: On to zrobił. Musisz komuś o tym powiedzieć. Outsiderka,...
Dziewczyna która zginie pierwsza 0/5 Nasza cena:
36,62 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna która zginie pierwsza

Bohaterki kryminału Dziewczyny w wodzie – dwie młode policjantki, które ściga ich przeszłość – wobec sprawy, w której każdy może być ofiarą i każdy może być mordercą.Próbowała przerwać spadanie, obracała się rozpaczliwie, ale nie było niczego, co mogłoby ją zatrzymać. Jej samotny krzyk przeszył...
Zła krew 4/5 Nasza cena:
28,18 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła krew

Suzette kocha swoją córkę, naprawdę, ale po tym, jak małą wyrzucano z kolejnych szkół musiała sama zająć się jej edukacją. Dziś jej kruche zdrowie fizyczne i psychiczne z każdym dniem wyraźnie słabnie. Sztuczki stosowane przez Hannę stają się coraz zmyślniejsze, a mąż Suzette pozostaje ślepy na...
Audiobook Krew na śniegu CD 0/5 Nasza cena:
23,32 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Krew na śniegu CD

Olav zarabia na życie jako płatny morderca. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, ale… Po pierwsze, ona jest żoną jego szefa. Po drugie, Olav właśnie dostał zlecenie, by ją zabić.Czas nagrania: 5 godzCzyta: Krzysztof Gosztyła Ta niewielka powieść to kawał...
Zabójczy pocisk. Polska krew 4/5 Nasza cena:
25,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójczy pocisk. Polska krew

15 najgłośniejszych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy. Polscy mistrzowie gatunku wzięli na warsztat głośne sprawy kryminalne, którymi żyła cała Polska: precyzyjnie zaplanowane zabójstwa bossów polskiej mafii, morderstwa na zlecenie, zbrodnie popełniane w afekcie, tajemnicze zniknięcia. Do...
Krew manitou 4/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew manitou

Zachwycająco krwawy horror Mastertona! W Nowym Jorku szaleje „wampirza epidemia”. Jej ofiary podrzynają gardła innym ludziom, a następnie wypijają ich krew. Liczba morderstw idzie w setki, w mieście wybucha panika. Wirus przenosi się drogą płciową, a zarażeni mają niezaspokojony apetyt na seks. Do...
Pierwsza sprawa komisarz gordon 5/5 Nasza cena:
22,40 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza sprawa komisarz gordon

Łapy do góry! Detektyw Gordon złapie każdego futrzanego przestępcę w swoim lesie! Bestsellerowa szwedzka saga kryminalna dla najmłodszych czytelników w końcu po polsku! Komisarz Gordon, prywatnie ropuch i miłośnik ciasteczek, jest szefem policji i słynnym detektywem, którego boją się wszyscy...
Wybrane bestsellery
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,45 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Eiger wyśniony 5/5 Nasza cena:
23,25 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Eiger wyśniony

Zdobywcy najwyższych gór – to bohaterowie? Egoiści? Wariaci? Co sprawia, że człowiek jest gotowy zaryzykować wszystko, żeby zdobyć niedostępny szczyt? Kto to rozumie, temu nie trzeba tłumaczyć, a kto nigdy nie usłyszał wezwania gór, i tak tego nie pojmie – zdaje się mówić Jon Krakauer, doskonały...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,15 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,58 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent

Kultowa seria z komisarzem Erykiem Deryło! Brutalny seryjny morderca i zabójcze tempo. Jedna z najlepszych serii polskich autorów kryminalnych ostatnich lat! W „Krwi” komisarz powraca w jednej z najmakabryczniejszych sprawa w swojej karierze. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od...
Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia 0/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia

Zaplanuj najlepszy rok w swoim życiu! Oddaję w twoje ręce Magię planowania., notes, który pomoże ci uporządkować najbliższe dni, tygodnie, lata. Znajdziesz w nim nie tylko wskazówki, jak radzić sobie z rzeczywistością, inspiracje czy motywację do działania, lecz także energię, która pomoże ci...
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,25 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula