Agnieszka Kozak

Agnieszka Kozak to coach, dobrze znana tym, którzy stawiają na swój rozwój. Chcesz iść do przodu, lecz wciąż brakuje Ci motywacji i wiary w siebie? Sięgnij po książki autorki!


Agnieszka Kozak z wykształcenia jest psychologiem, jednak jej działalność ma znacznie szersze kręgi. Przede wszystkim to wspaniała terapeutka, coach, ale także nauczyciel akademicki i trenerka biznesu. Jej specjalnością jest procesowe podejście do szkoleń, stąd też często występuje w roli towarzysza osób, które chciałyby osiągnąć dojrzałość osobistą, ale także menedżerską. W swojej pracy zawodowej nastawiona jest na realne zmiany.


Książki Agnieszki Kozak to propozycja dla każdego, kto chciałby się rozwinąć, pozbyć demonów przeszłości. Wspaniała pozycja “Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie” pozwala uświadomić, jak wielu dorosłych żyje w przekonaniu o tym, że im się nie uda, w obawie przed porażką nie podejmują walki o swoje szczęście. “KONFLIKT, SZACUNEK, ZGODA. Porozumienie bez Przemocy w praktyce biznesowej” to propozycja nie tylko dla szefów, ale także dla osób, które mają problem z przedstawianiem swoich argumentów, wychodzeniem z inicjatywą czy podejmowaniem nowych wyzwań zawodowych. Publikacje napisane są w sposób, który ułatwia zrozumienie, ale przede wszystkim pomaga wprowadzić zmiany w życiu. 


Agnieszka Kozak to towarzyszka zmian. Sięgając po jej książki, można rozpocząć całkowicie nowy rozdział w swoim życiu. Każdy krok może przybliżać do szczęścia.