K. C. Hiddenstorm

K.C. Hiddenstorm jest polską pisarką, która zasłynęła z twórczości literackiej, zaliczanej do różnych gatunków. Najbardziej znane są jednak jej książki obyczajowe .

K.C. Hiddenstrom urodziła się pierwszego marca 1987 roku w Białymstoku. Studiowała filologię angielską. Obecnie jest znana jako autorka powieści fantastycznych, kryminałów oraz romansów. Poza książkami regularnie tworzy krótsze formy literackie, takie jak opowiadania, które pojawiają się, chociażby na łamach magazynu "POCISK".

Debiutem literackim tej pisarki była powieść "Władczyni mroku", która pojawiła się na półkach księgarń w 2016 roku. Jest to historia opowiadająca o przeciętnej trzydziestolatce, Megan, niespodziewanie odkrywającej, że posiada wyjątkowo mroczne moce. Co więcej, wraz z nimi pojawia się też nieziemsko przystojny Nicholas, najwyraźniej niezwykle nią zainteresowany. Tych dwoje sporo namiesza...

Kolejną książką autorstwa K.C. Hiddenstorm był dość mroczny horror zatytułowany "Krwawy księżyc", w którym żona pewnego pisarza zaczyna go podejrzewać o niebezpieczne skłonności. Powieść ta została nominowana w plebiscycie Lubimy Czytać na "Książkę Roku 2018" w kategorii "horror". Kolejne pozycje tej autorki to już powieści obyczajowe, takie jak: "30 dni", "Łabędzi śpiew", "Odwet. Zemsta mafii", "Gangsterzy", "Bad boy pod choinkę", a także seria "Nieczyste zagrania" ("Nieczyste zagrania", "Grzeszne intencje" oraz "Występne pragnienia").