Anna Wolf

Anna Wolf to polska pisarka, która dała się poznać dzięki wielu powieściom obyczajowym, erotycznym oraz romansom. Autorka z wykształcenia jest inżynierem, lecz jej zawodową miłością stało się pisanie. Obierając tę ścieżkę, stała się popularną osobą na rynku literackim, chociaż jej życie prywatne jest tajemnicą, do którego świadomie odmawia dostępu.

Swoją karierę pisarską Anna Wolf zaczęła publikując książki w formie elektronicznej na Wattpadzie. Ta forma ich rozpowszechniania stała się pewnym znakiem rozpoznawczym autorki. Zmiana nastąpiła w 2020 roku, kiedy to postanowiła zrobić wyjątek, udzielając zgody na publikację powieści "Serce gangstera" w formie drukowanej, tym samym debiutując na rynku wydawniczym. Książka rozpoczynała także cykl "Gangsterzy" i wszystkie pozostałe tytuły z tej serii również pojawiły się na półkach księgarń w wersji papierowej. Są to: "Zemsta gangstera", "Ryzyko gangstera", "Pokusa gangstera".

W powieściach Anny Wolf charakterystyczny jest zawsze wątek miłosny z pewną dozą grozy. Występują w nich często jako bohaterowie niebezpieczni, mroczni i tajemniczy mężczyźni kradnący kobiece serca. Dobrym tego przykładem jest wspomniana seria "Gangsterzy".

Oprócz cyklu, który przyniósł jej rozgłos, Anna Wolf napisała także inne emocjonujące powieści: "Blade", "Zimowe serca" czy "Nie zostawię cię". Krótsze historie jej autorstwa można znaleźć też w zbiorach opowiadań - "Grzeszne święta" i "Grzeszne strony namiętności". W obu przedsięwzięciach obok Anny Wolf znalazło się wiele innych znanych nazwisk.

Jeśli szukasz książek, które wpływają na zmysły, to sprawdź te napisane przez Annę Wolf. Znajdziesz w nich wszystko to, co rozpala wyobraźnię do czerwoności.