Patrycja Strzałkowska

Młoda gwiazda show-biznesu, znająca doskonale życie internetowe. Patrycja Strzałkowska stała się rozpoznawalna dzięki swojej działalności w mediach społecznościowych i pojedynczych epizodach w telewizji - teraz próbuje swoich sił na rynku literackim, wypuszczając spod pióra kolejne książki o tematyce kobiecej.

Patrycja Strzałkowska jest młodą, ambitną kobietą, która żadnej branży się nie boi. Już jako nastolatka postanowiła założyć bloga, jaki skupiałby się na jej największych zainteresowaniach. W wieku zaledwie 16 lat zdobyła spore grono czytelników i stała się jedną z popularniejszych blogerek kosmetycznych. Od najmłodszych lat, jak większość dziewczyn, interesowała się sferą kobiecą - kosmetologia, manicure i pielęgnacja nie były jej obce.

Większą rozpoznawalność przyniosły jej role w popularnych reality-show - Strzałkowska stała się gwiazdą słynnego już programu "Królowe Życia". W późniejszym czasie zadebiutowała w stacji MTV, biorąc udział w projekcie "Ex na plaży".

Jako pisarka zadebiutowała w 2019 roku; wtedy to czytelnicy poznali pełną emocji i zaskoczeń powieść "Welcome to spicy Warsaw". Młoda autorka wciąż trzyma się tematyki książek erotycznych i namiętnych romansów, jednak swój dorobek wzbogaciła o poradniki dotyczące kobiecego ciała i umysłu.

Mimo upływu lat Patrycja Strzałkowska nadal pozostaje wierna swoim wcześniejszym pasjom. Od dłuższego czasu wiele uwagi poświęca medycynie estetycznej i nabywa doświadczenia oraz wiedzy w tej dziedzinie chirurgii. Większość książek jej autorstwa nawiązuje tematyką do branży kosmetycznej - odbiorczyniami znanej wizażystki są głównie kobiety i to właśnie im Strzałkowska chce przekazywać cenne informacje na temat kobiecego piękna. Wśród książek autorki nie brakuje także poradników, dotyczących jej największej pasji - "#InstaBeauty" przedstawia zabiegi kosmetyczne "od kuchni", widziane krytycznym okiem znanej wizażystki.

Najpopularniejszymi publikacjami Strzałkowskiej są jednak z pewnością pikantne opowieści, takie jak "Cover girl", które w obliczu najmodniejszych obecnie trendów wydawniczych mogą zaistnieć jako superhity.

Patrycja Strzałkowska dopiero wkracza do świata literatury, jednak jej twórczość zapowiada się naprawdę ciekawie. Potencjał książek, które wyszły spod pióra młodej pisarki, potwierdza ogromne zainteresowanie wśród jej wielbicieli, jakim dzielą się z nią chociażby na jej Instagramie.

Bestsellery - książki erotyczne dla kobiet

Nowości - książki dla kobiet