Magdalena Winnicka


Magdalena Winnicka, autorka cyklu "Grzechy mafii", urodziła się we Wrocławiu w 1991 roku. Jest absolwentką wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Jej powieści, pełne namiętnych uniesień, to idealne pozycje dla fanek książek, takich jak: "50 twarzy Greya" (E. L. James), "365 dni" (Blanka Lipińska) czy "Serce gangstera" (Anna Wolf).

Magdalena Winnicka zadebiutowała gorącą powieścią pt. "Kostandini. Grzechy mafii". Niezwykle wciągająca książka, pełna intryg i seksu, kusi czytelniczki niebezpiecznym, gangsterskim klimatem.

Publikacja, łącząca w sobie romans ze światem gangsterskim, skupia się na losach młodej kobiety, Alicji, spędzającej wakacje w Leicester. To właśnie w Anglii na drodze bohaterki staje niezwykle przystojny trzydziestolatek, Kostandin. Okazuje się, że mężczyzna jest szefem albańskiej mafii. Alicja rozpoczyna szczęśliwe życie u boku gangstera, ciesząc się możliwością korzystania z prawdziwych luksusów. Sielanka nie trwa jednak wiecznie.

Drugi tom serii, "Porachunki. Grzechy mafii", przedstawia losy Felicji i zakochanego w niej Alexandra. Mężczyzna udaje lekarza, by opiekować się kobietą, która na skutek wypadku zapadła w śpiączkę i przebudziła się dopiero po miesiącu. Książka, będąca połączeniem powieści erotycznej i kryminału, trzyma w napięciu aż do samego końca.

Wciągające książki początkującej autorki, z pewnością zasługują na uwagę czytelniczek, chętnie sięgających po niezwykle niebezpieczne i pełne namiętności opowieści.