Anna Szafrańska

Anna Szafrańska jest polską pisarką tworzącą w nurcie New Adult. Zawsze marzyła o tym, by związać swoje życie z pisaniem i w ten sposób realizować się w swojej pasji.

Szafrańska urodziła się dziewiętnastego lutego 1990 roku. Już jako nastolatka zaczynała przygodę z pierwszymi autorskimi powieściami. Później zajęła się internetową publikacją swojego fanfiction. Skupiła się również na pisaniu "Teatru życia", który pojawił się później jako "Widmo grzechu" oraz "Grzech pierworodny". Wśród swoich ulubionych książkowych autorów wymienia Jane Austen oraz siostry Bronte.

Spod pióra Szafrańskiej wyszła seria "Właśnie tak!", która składa się z powieści "Właśnie tak!" i "Powiedz tak!". Cykl przedstawia losy Stefanii, której udało się osiągnąć sukces w samym sercu Warszawy. Zaproszona na wesele kuzynki do rodzinnej wsi, stwierdza, że jest już gotowa, by stawić czoło temu, przed czym uciekła przed laty do wielkiego miasta. Pisarka stworzyła również serię "Na zawsze" ("Nasze wczoraj" i "Nasze jutro"), stanowiącą historię pewnej zakazanej miłości, której przeciwni są wszyscy wokół.

Anna Szafrańska odpowiada także za książki wchodzące w skład cyklu "Pink Tattoo". "Lilianna", "Malwina" i "Jaśmina" to powieści stanowiące portrety kolejnych kobiecych postaci, w życiu których istotną rolę odegrał tatuaż bądź tatuaże. Najnowszą publikacją autorki jest powieść obyczajowa "Uważaj, czego pragniesz". Tym razem bohaterka przedstawiana przez Szafrańską będzie musiała wykonać ryzykowny krok, by uwolnić się z toksycznego środowiska, w którym żyje.