Anna Langner

Anna Langner to jedno z najgorętszych nazwisk polskiej literatury romansowej oraz książek z gatunku New Adult. Od debiutu w roku 2019, kiedy jej powieść “Wszystko czego pragnę w te święta” niemal od razu zajęła najwyższe miejsce na listach bestsellerów wśród polskich i zagranicznych romansów, grono jej fanów stale się powiększa. Dobrze wie, czym zaskoczyć czytelników i robi to doskonale.

 

Zanim wydała pierwszą książkę była znana użytkownikom Wattpada jako vanillafighter. Swoimi opowiadaniami i powieściami rozpala czytelników do czerwoności, zarówno za sprawą zawiłych intryg jak i odważnych scen erotycznych. Wyraziści bohaterowie i sprzeczne uczucia, które nimi targają, nadają jej historiom wiarygodności i realizmu.

 

Książki Anny Langner to przykład nowoczesnej prozy romansowo - erotycznej, napisanej z humorem, niepozbawionej wątków kryminalnych. Takie połączenie znajduje uznanie w oczach czytelników, również jej kolejne książki, w tym "Zniszcz mnie" (2020), “Napraw mnie” (2020), "Syreny" (2020) i “Nie byłaś grzeczna w tym roku” (2020) wspięły się na szczyty list romansowych bestsellerów.

 

Anna Langner poprzez swoje profile w mediach społecznościowych utrzymuje stały kontakt z wiernymi czytelnikami.