Tym się chwalimy

Zajęliśmy 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2021 w województwie podlaskim!

Tak! Mamy to! Zajęliśmy 1. miejsce w województwie podlaskim w najstarszym i najpopularniejszym polskim rankingu firm - Gazele Biznesu! T

123 Wyświetleń Czytaj więcej

Taniaksiazka.pl po raz kolejny walczy o tytuł w plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów 2020. Zagłosuj!

TaniaKsiazka.pl walczy o tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów 2020. Zagłosuj i pomóż nam wygrać!

158 Wyświetleń Czytaj więcej

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2021. Podium w trzech kategoriach!

Dzięki Wam znów to zrobiliśmy! W Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2021 znaleźliśmy się na podium w trzech kategoriach!

1030 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl znowu na podium w rankingu Opineo!

TaniaKsiazka.pl liderem na rynku książek! Po raz kolejny zdobywamy laury w rankingu Opineo. Zobacz, w jakich kategoriach udało nam się zająć wysokie pozycje.

1189 Wyświetleń Czytaj więcej

Pomaganie przez czytanie

Kup książkę "Jedną nogą w finale" od Wydawnictwa SQN i wesprzyj Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Amp Futbol.

208 Wyświetleń Czytaj więcej

wPAKUJEMY Cię w EKO! Ograniczyliśmy zużycie plastiku o 99%!

W TaniaKsiazka.pl folia pakowa, stretch, plastikowe poduszki powietrzne to już przeszłość, bo w ciągu ostatniego roku systematycznie wprowadziliśmy mnóstwo proekologicznych zmian. Zobacz film

361 Wyświetleń Czytaj więcej

Stażyści na pokładzie Glosela

Stażyści na pokładzie Glosela! Takie wiadomości przekazujemy z dumą i radością!

169 Wyświetleń Czytaj więcej

Podsumowanie roku 2020 w TaniaKsiazka.pl

To był trudny rok pełen nieoczekiwanych wyzwań. Jesteście ciekawi, co jeszcze się u nas działo? Zobaczcie podsumowanie roku 2020 w TaniaKsiazka.pl.

214 Wyświetleń Czytaj więcej

3 miejsce w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2020

Firma Glosel sp. z o.o sp.k, właściciel m.in. księgarni TaniaKsiazka.pl, już kolejny raz została Gazelą Biznesu! W rankingu zajęliśmy 3. miejsce w województwie podlaskim i 100. w ogólnej klasyfikacji.

299 Wyświetleń Czytaj więcej

Przekazaliśmy już ponad 500 tysięcy złotych Fundacji Pomóż Im

Już od siedmiu lat wspieramy Fundację "Pomóż Im". Część zysków z każdej transakcji przeznaczamy na konto Fundacji. Tym samym każdy nasz Klient Pomaga Im! Dzięki temu przekazaliśmy potrzebującym dzieciom aż 500 tys.

682 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl w Rankingu Ceneo - ponownie na podium!

Dzięki Wam kolejny raz znaleźliśmy się na podium Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo. W tym roku wyróżniono naszą księgarnię w dwóch kategoriach: Kultura i rozrywka oraz Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz.

1665 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl najlepszą księgarnią w Polsce wg Rankingu Opineo!

Zajęliśmy 1. miejsce w kategorii Książki w Rankingu sklepów internetowych Opineo! Z całego zaczytanego serduszka dziękujemy za wszystkie głosy i opinie <3

1765 Wyświetleń Czytaj więcej

Zostaliśmy Podlaską Marką Konsumentów 2019!

Dziękujemy za wasze głosy i wsparcie! Ten tytuł to dla nas ogromny zaszczyt.

2239 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl nominowana w plebiscycie Podlaska Marka 2019. Głosowanie trwa!

TaniaKsiazka.pl została nominowana w Plebiscycie Podlaska Marka 2019 w kategorii "produkt użytkowy". To ogromny zaszczyt znaleźć się wśród najlepszych! Wesprzyj nas i oddaj swój głos. Głosowanie trwa do 19 sierpnia.

1822 Wyświetleń Czytaj więcej

Wspieraj WOŚP z TaniaKsiazka.pl! Dorzuć swoją cegiełkę do naszej eSkarbonki

W tym roku możesz razem z nami wesprzeć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wystarczy, że dorzucisz cegiełkę do tanioksiążkowej eSkarbonki.

292 Wyświetleń Czytaj więcej

1. miejsce w Rankingu e-Gazele Biznesu 2019 w województwie podlaskim

Jesteśmy najprężniej działającym sklepem internetowym w województwie podlaskim, a z 277 firm z całej Polski, które uwzględniono w e-Gazelach Biznesu, nasza spółka zajęła 18 miejsce!

514 Wyświetleń Czytaj więcej

2 pierwsze miejsca w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2019 i to nie wszystko!

1. miejsce w kategorii Multimedia; 1 miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz; 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika! Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie i głosy!

3784 Wyświetleń Czytaj więcej

Zajęliśmy 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019!

Bardzo się cieszymy, bo nasza księgarnia już kolejny raz została wyróżniona w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl. 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019 w kategorii Książki! Jesteśmy też 6. na liście najlepszych sklepów internetowych w Polsce.