Podsumowanie roku 2020 w TaniaKsiazka.pl

To był trudny rok pełen nieoczekiwanych wyzwań. Jesteście ciekawi, co jeszcze się u nas działo? Zobaczcie podsumowanie roku 2020 w TaniaKsiazka.pl.

54 Wyświetleń Czytaj więcej

3 miejsce w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2020

Firma Glosel sp. z o.o sp.k, właściciel m.in. księgarni TaniaKsiazka.pl, już kolejny raz została Gazelą Biznesu! W rankingu zajęliśmy 3. miejsce w województwie podlaskim i 100. w ogólnej klasyfikacji.

75 Wyświetleń Czytaj więcej

Przekazaliśmy już ponad 500 tysięcy złotych Fundacji Pomóż Im

Już od siedmiu lat wspieramy Fundację "Pomóż Im". Część zysków z każdej transakcji przeznaczamy na konto Fundacji. Tym samym każdy nasz Klient Pomaga Im! Dzięki temu przekazaliśmy potrzebującym dzieciom aż 500 tys.

443 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl w Rankingu Ceneo - ponownie na podium!

Dzięki Wam kolejny raz znaleźliśmy się na podium Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo. W tym roku wyróżniono naszą księgarnię w dwóch kategoriach: Kultura i rozrywka oraz Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz.

915 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl najlepszą księgarnią w Polsce wg Rankingu Opineo!

Zajęliśmy 1. miejsce w kategorii Książki w Rankingu sklepów internetowych Opineo! Z całego zaczytanego serduszka dziękujemy za wszystkie głosy i opinie <3

930 Wyświetleń Czytaj więcej

Zostaliśmy Podlaską Marką Konsumentów 2019!

Dziękujemy za wasze głosy i wsparcie! Ten tytuł to dla nas ogromny zaszczyt.

917 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl nominowana w plebiscycie Podlaska Marka 2019. Głosowanie trwa!

TaniaKsiazka.pl została nominowana w Plebiscycie Podlaska Marka 2019 w kategorii "produkt użytkowy". To ogromny zaszczyt znaleźć się wśród najlepszych! Wesprzyj nas i oddaj swój głos. Głosowanie trwa do 19 sierpnia.

1220 Wyświetleń Czytaj więcej

Wspieraj WOŚP z TaniaKsiazka.pl! Dorzuć swoją cegiełkę do naszej eSkarbonki

W tym roku możesz razem z nami wesprzeć oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wystarczy, że dorzucisz cegiełkę do tanioksiążkowej eSkarbonki.

91 Wyświetleń Czytaj więcej

1. miejsce w Rankingu e-Gazele Biznesu 2019 w województwie podlaskim

Jesteśmy najprężniej działającym sklepem internetowym w województwie podlaskim, a z 277 firm z całej Polski, które uwzględniono w e-Gazelach Biznesu, nasza spółka zajęła 18 miejsce!

278 Wyświetleń Czytaj więcej

2 pierwsze miejsca w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2019 i to nie wszystko!

1. miejsce w kategorii Multimedia; 1 miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz; 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika! Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie i głosy!

3439 Wyświetleń Czytaj więcej

Zajęliśmy 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019!

Bardzo się cieszymy, bo nasza księgarnia już kolejny raz została wyróżniona w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl. 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019 w kategorii Książki! Jesteśmy też 6. na liście najlepszych sklepów internetowych w Polsce.

283 Wyświetleń Czytaj więcej

TANIAKSIĄŻKA.PL MARKĄ DEKADY

TaniaKsiążka.pl MARKĄ DEKADY!

284 Wyświetleń Czytaj więcej

BRĄZOWA ODZNAKA PROMOTORÓW CZYTELNICTWA 2018 w kategorii FIRMA

Kolejna odznaka jest nasza! Tym razem jest to wyjątkowe wyróżnienie za akcję “Nie bądź żyła, oddaj krew”.

159 Wyświetleń Czytaj więcej

Złoty medal dla księgarni TaniaKsiazka.pl w programie Konsumencki Lider Jakości 2019

6714 Wyświetleń Czytaj więcej

1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim

Firma Glosel sp z o.o. sp.k., która jest właścicielem marki TaniaKsiazka.pl, zajęła 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim.

190 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Zajęliśmy 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl w kategorii książki. To znaczy, że jesteśmy w czołówce najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce! To dla nas ważne wyróżnienie, bo opiera się na opiniach wystawionych przez Klienów, którzy zrobili u nas zakupy.

16486 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl sponsorem Biegnę dla Niepodległej

209 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl zaufanym sklepem

Sprawdź, dlaczego warto kupować właśnie u nas. Poznaj opinie o sklepie i zasady, jakimi się kierujemy, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zakupów. Nam można zaufać!

302248 Wyświetleń Czytaj więcej

TaniaKsiazka.pl z dwoma wyróżnieniami w rankingu Ceneo 2018!

W rankingu Ceneo.pl co roku wyłaniane są najlepsze - zdaniem Klientów - sklepy internetowe. Po ogłoszeniu tegorocznych wyników przepełnia nas duma i wdzięczność. Znaleźliśmy się na podium w dwóch kategoriach! Zdobyliśmy Złoty Laur w kategorii "Wybór Użytkownika" i Brązowy Laur w kategorii "Multimedia"