Pomaganie przez czytanie

Czytanie ma wiele pozytywnych stron. Nie tylko rozwija wyobraźnię, poszerza horyzonty i zasób słownictwa, uczy, bawi, relaksuje i pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości. Przez czytanie możemy również pomagać innym! Jak? Na przykład kupując książkę-cegiełkę pt. Jedną nogą w finale. Cały dochód uzyskany z jej sprzedaży zostanie przekazany na Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Amp Futbol. Warto zatem sięgnąć po tę lekturę, nawet gdy nie jest się kibicem piłki nożnej.

Jedną nogą w finale

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl wspiera Stowarzyszenie Amp Futbol, dlatego zachęcamy Cię do zamówienia publikacji Jedną nogą w finale od Wydawnictwa SQN, która swoją premierę miała 17 września. Sięgając po nią, wczytasz się w zbiór wyśmienitych reportaży i wywiadów opracowanych przez cenionych i znanych dziennikarzy sportowych. Ich misją było głębsze wejście w pełen wyzwań świat ludzi, dla których piłka nożna jest czymś znacznie większym, niż tylko sportem.

Jedną nogą w finale

Znajdziesz tu poruszające i inspirujące historie osób, którym futbol ofiarował drugie życie, choć dramatyczne okoliczności wcale nie wskazywały na to, że zatli się w nich jeszcze nadzieja na szczęśliwą i pełną aktywności codzienność.

Kim są bohaterowie tekstów zawartych w zbiorze Jedną nogą w finale? Ludzie po amputacji, którzy nie poddali się po tak ogromnej stracie. Którym brak kończyn nie przeszkodził w realizacji pasji. Którzy pełni energii aktywnie demonstrują swoją miłość do piłki nożnej, rozgrywając mecze na boisku. Ta miłość okazała się być znacznie silniejsza, niż tak duże przeciwności losu. Hasło tych pełnych energii i dystansu do swojej niepełnosprawności sportowców brzmi „Jedną nogą w finale” i podbiło ono serca kibiców.

Czytając książkę o takim właśnie tytule, masz szansę poznać bliżej ich rzeczywistość, a tym samym wesprzeć akcję charytatywną Wydawnictwa SQN.

ZamówJedną nogą w finale w naszej księgarni, w tym miejscu i przyłóż się do rozwoju ich dalszej kariery sportowej. Każdą złotówkę ze sprzedaży tej pozycji trafi na konto Stowarzyszenia Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Amp Futbol.

Czytasz - pomagasz!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać