TaniaKsiazka.pl znowu na podium w rankingu Opineo!

TaniaKsiazka.pl z 1. i 3. miejscem w Rankingu sklepów internetowych Opineo 2021

Jesteście niesamowici! Dlaczego? Ponieważ dzięki Wam po raz kolejny zajęliśmy 1. miejsce w kategorii "Książki" w Rankingu sklepów internetowych Opineo! I to nie wszystko! Znaleźliśmy się również na podium w kategorii "Najlepsze sklepy internetowe 2021", zajmując trzecie miejsce! Te wyróżnienia są dla nas niezwykle cenne, ponieważ zależą od głosów i opinii najważniejszego ze wszystkich możliwych jury - Was, nasi Drodzy Klienci!
🏆TaniaKsiazka.pl liderem na rynku książek! 🏆

W najnowszym Rankingu sklepów internetowych opublikowanym przez Opineo.pl po raz kolejny błyszczymy na tle konkurencji! Wyprzedziliśmy inne księgarnie internetowe i drugi rok z rzędu zdobyliśmy laur jako ta, którą lubicie najbardziej!

Oczy nam się świecą, gdy widzimy naszą wygraną w liczbach. Jak czytamy w opublikowanym raporcie:

Sklep Taniaksiazka.pl odwiedzają nie tylko miłośnicy książek, lecz także muzyki, filmów, gier planszowych i karcianych. W bogatej ofercie znajdziemy różnego rodzaju zabawki, podręczniki, a nawet kosmetyki i perfumy. W tym roku księgarnia uzyskała 20287 nowych opinii i otrzymała średnią z ocen 4,86, co dało jej pozycję lidera w swojej kategorii. Klienci doceniają sklep przede wszystkim za szeroką ofertę i szybką wysyłkę zamówionych produktów. Warto zaznaczyć, że asortyment można tutaj kupić w promocyjnych cenach, co nie umyka uwadze użytkowników.

Dziękujemy, że obdarzacie nas tak wielkim zaufaniem, że tak chętnie nas oceniacie (i to jak wysoko!) oraz nie szczędzicie pochwał publikowanych w przestrzeni internetowej. Do tej pory oceniliście nas już ponad 116 tys. razy, co czyni z nas książkowych liderów! Informacja zwrotna, którą od Was dostajemy, dodaje nam energii do dalszej pracy na rzecz Waszego zadowolenia z zakupów! 🙂

Ciszy nas, że znaleźliśmy się też wśród najlepiej ocenianych sklepów internetowych w Polsce, bo w rankingu pod uwagę brane są wszystkie branże, a my zajęliśmy trzecie miejsce! I tym samym awansowaliśmy o dwa oczka względem ubiegłorocznej, piątej pozycji. Warto zaznaczyć, że w raporcie wśród dziesięciu sklepów z najlepszym wynikiem znalazły się tylko dwie e-księgarnie

Jak powstaje raport?

Opineo.pl opiera go na opiniach potransakcyjnych z minionych dwunastu miesięcy. Oznacza to, że zsumowano głosy klientów poszczególnych e-esklepów. Pod uwagę brano ocenę szybkości realizacji zamówienia, poziomu usług oraz jakości zapakowanej przesyłki. Uwadze badaczy nie umknęły również opinie na temat tego, czy dany sklep jest wart polecenia. A jak wiemy, polecanie nas bardzo często! Tym chętniej po chwilowym świętowaniu zabierzemy się do dalszej pracy, wkładając w nią wszystkie nasze serca i robiąc co w naszej mocy, żeby zakupy u nas były dla Was zawsze przyjemnym doświadczeniem.

🧡 Dziękujemy za Wasze wsparcie, zaufanie oraz za wszystkie głosy i pozytywne opinie! 🧡


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać