Zajęliśmy 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2021 w województwie podlaskim!

Tak! Mamy to! Zajęliśmy 1. miejsce w województwie podlaskim w najstarszym i najpopularniejszym polskim rankingu firm - Gazele Biznesu! To skok z 3. miejsca, na którym Glosel, właściciel marek TaniaKsiazka.pl i Bee.pl, był w zeszłym roku. W ogólnopolskiej klasyfikacji pozycja naszej firmy w rankingu też wzrosła: z 100. miejsca awansowaliśmy na 54.

Gazele Biznesu 2021: Glosel na podium w województwie podlaskim

Za nami kolejna edycja rankingu firm organizowanego od 21 lat przez "Puls Biznesu". Znaleźć się w gronie firm wyróżnionych w rankingu, to znaleźć się w polskiej elicie małych i średnich przedsiębiorstw. To nie tylko grono firm, które mogą się pochwalić dynamicznym rozwojem, ale też grono firm transparentnych, a to z kolei znaczy: godnych zaufania.

Właśnie dlatego wysoka pozycja Glosela w naszym województwie i awans aż o 46 miejsc w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2021 sprawia, że pękamy z dumy.

Wszystko zaczęło się od pasji do czytania i miłości do książek. Na tym fundamencie 15 lat temu powstała TaniaKsiazka.pl. Z czasem rodzinna firma przeistoczyła się spółką wysyłającą około 20 tys. zamówień dziennie, które trafiają w ręce klientów w Polsce i za granicą. W 2018 roku Glosel powiększył się o nową markę. Bee.pl - to prężnie rozwijający się e-sklep, w którego ofercie można znaleźć m.in. artykuły spożywcze, kosmetyki i suplementy.

- To był kolejny rok dynamicznego rozwoju. Nieustannie poszerzamy asortyment oraz zwiększamy skalę działalności. Stało się to możliwe m.in. dzięki przeniesieniu magazynu do Panattoni Park Białystok, w którym na 10 tys. metrach kwadratowych codziennie przygotowujemy do wysyłki ok. 20 tys. zamówień do klientów naszych sklepów internetowych - powiedział w rozmowie dla "Pulsu Biznesu" Łukasz Kierus, prezes Glosela.*

W tym roku w rankingu Gazele Biznesu znalazło się ponad 4 tys. firm z całego kraju. 


* "Z pasji do czytania", "Puls Biznesu" 16.12.2021 r., online: https://www.pb.pl/z-pasji-do-czytania-1136454


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać