Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2021. Podium w trzech kategoriach!

TaniaKsiazka.pl na podium w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2021!

Dzięki Wam znów to zrobiliśmy! W Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2021 znaleźliśmy się na podium w trzech kategoriach!

🥈 2. miejsce w kategorii "Kultura i rozrywka"
🥉 3.  w kategorii "Wybór użytkownika"
🥉 3. w kategorii "Najlepszy sprzedawca w Kup teraz"

14 października 2021 r. - ach, to co był za dzień... Od rana wszyscy chodziliśmy podekscytowani. W magazynie ręce drżały nam przy pakowaniu paczek. Delikatnie drżały, nie bójcie się, nic z nich nie wypadło. A w biurze... Wystarczyło byle głośniejsze stuknięcie kubkiem z kawą, żeby wszyscy podskakiwali przy swoich biurkach. Patrząc z perspektywy czasu, musiało to całkiem zabawnie wyglądać. 

Skąd to podekscytowanie? Z oczekiwania na tegoroczną Galę Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl. 

Poznaliśmy najbardziej rzetelne i profesjonalne sklepy w branży e-commerce i [fanfary 🥳] TaniaKsiazka.pl ponownie znalazła się w tym znamienitym gronie, i to znalazła się potrójnie, zajmując miejsca na podium aż w trzech z 15 kategorii, w tym w tej najbliższej naszym sercom: "Wybór użytkownika"!

Czy wiecie, dlaczego Laury Ceneo.pl są dla nas tak ważne? Bo to klienci decydują, jaka firma na nie zasługuje. Cieszymy się, że kolejny raz swoimi ocenami i głosami zaznaczyliście, że jesteśmy e-księgarnią godną zaufania. W tym momencie pozostaje nam otrzeć łezkę wzruszenia i pięknie Wam podziękować:

❤️ DZIĘKUJEMY! ❤️

A teraz czas na świętowanie! 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać