Praca w TaniaKsiazka.pl

Specjalista ds. kampanii PPC

Poszukujemy specjalisty ds. kampanii PPC. Chciałbyś współtworzyć oraz pomóc nam rozwijać Dział Marketingu? Możesz pochwalić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą? To praca dla Ciebie!

295 Wyświetleń Czytaj więcej

Starszy specjalista ds. SEO

Poszukujemy starszego specjalisty ds. SEO. Chciałbyś współtworzyć oraz pomóc nam rozwijać Dział Marketingu? Możesz pochwalić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą? To praca dla Ciebie!

205 Wyświetleń Czytaj więcej

Programista PHP - Białystok

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, która na przestrzeni ponad 12 lat

35691 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu internetowego

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu internetowego. Masz wiedzę techniczną i doświadczenie copywritera lub redaktora? Dużo czytasz? To praca dla Ciebie!

470 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Szukasz pracy? Strzelasz pomysłami, jak z karabinu? Wyceluj w nas! Poszukujemy specjalisty ds. marketingu i reklamy. Jeśli często bujasz w obłokach, strzelasz pomysłami i interesujesz się marketingiem, to praca dla Ciebie!

1669 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. Social Media

Szukasz pracy w Social Media? Kochamy technologię i uwielbiamy korzystać z najnowszych rozwiązań, będziesz mieć możliwość korzystania z najnowszych narzędzi i programów wspierających pracę z Social Mediami. Dołącz >>

29783 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik magazynu w Białymstoku

Dołącz do blisko stuosobowej ekipy jednej z największych, wielokrotnie nagradzanych, księgarni internetowych w Polsce. Szukamy pracownika magazynu o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, w którym znajdować się będą głównie książki, ale również: gry, zabawki, żywność i kosmetyki. Główne ob

4234 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. e-mail marketingu

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. e-mail marketingu (Białystok).

1842 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać