Praca w TaniaKsiazka.pl

Specjalista ds. Social Media

Oh! Taka okazja nie zdarza się często! 😀 Najbardziej zwariowana Ekipa na Podlasiu, poszukuje towarzysza bądź towarzyszki do podróży po bezgranicznym świecie social mediów!

12 Wyświetleń Czytaj więcej

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Bazą Produktów

1750 Wyświetleń Czytaj więcej

Dyrektor IT

GLOSEL - lider w branży e-commerce (właściciel TaniaKsiazka.pl i Bee.pl) poszukuje do przeprowadzenia transformacji technologicznej spółki w obszarze IT osoby na stanowisko Dyrektora IT.

44 Wyświetleń Czytaj więcej

Project Manager

Do projektów wewnętrznych firmy z zakresu optymalizacji i usprawnień procesów biznesowych, poszukujemy Project Managera z kilkuletnim doświadczeniem w kompleksowym prowadzeniu projektów.

40 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu

Rośniemy i rekrutujemy! Tym razem szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu! Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu Marketingu!

716 Wyświetleń Czytaj więcej

Samodzielna Księgowa

Rośniemy i rekrutujemy! Ty razem szukamy osoby na stanowisko: Samodzielna Księgowa! Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu Księgowego!

390 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik działu realizacji zamówień

Dołącz do naszego Zespołu i poczuj klimat firmy!

2597 Wyświetleń Czytaj więcej

Magazynier - operator wózka widłowego

Dołącz do Glosela - właściciela Taniaksiazka.pl i Bee.pl - jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Przekonaj się jak wygląda praca magazyniera, operatora wózków widłowych w jednym z najnowocześniejszych magazynów w Białymstoku.

473 Wyświetleń Czytaj więcej

Category Manager

1151 Wyświetleń Czytaj więcej

Account Manager

Kochasz książki, masz doświadczenie w sprzedaży internetowej, a do tego masz zacięcie negocjacyjne? W takim razie to Ciebie szukamy! Aplikuj i dołącz do naszego Działu handlowego jako Account Manager.

1050 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. analityki internetowej

Posiadasz minimum roczne doświadczenie w analizie danych, raportowaniu lub analityce internetowej? Wejdź i zgłoś się! :)

1281 Wyświetleń Czytaj więcej

PHP Developer

Mamy dla Ciebie dwie możliwości pracy jako webdeveloper w Białymstoku. W zależności od Twojego doświadczenia w PHP (OOP), MySQL, a także umiejętności pracy z JavaScript i CSS, wybierz:

1219 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać