Praca w TaniaKsiazka.pl

Pracownik magazynu w Białymstoku

Dołącz do blisko stuosobowej ekipy jednej z największych, wielokrotnie nagradzanych, księgarni internetowych w Polsce. Szukamy pracownika magazynu o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, w którym znajdować się będą głównie książki, ale również: gry, zabawki, żywność i kosmetyki. Główne ob

2022 Wyświetleń Czytaj więcej

Kierownik magazynu w Białymstoku

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i dużą powierzchnią magazynową? Szukamy właśnie Ciebie! Zostań kierownikiem magazynu o powierzchni 4 000 metrow kwadratowych z książkami, grami, zabawkami i nie tylko w Białymstoku.

829 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok)

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok).

4014 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. e-mail marketingu

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. e-mail marketingu (Białystok).

1345 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu internetowego (Białystok)

Poszukujemy KsiążkoManiaka na stanowisko: specjalista ds. marketingu internetowego. Szukamy osób z Białegostoku i okolic.

35474 Wyświetleń Czytaj więcej

Starszy specjalista ds. SEO (Białystok)

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Starszy specjalista ds. SEO (Białystok). Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, któr

4328 Wyświetleń Czytaj więcej

Programista PHP - Białystok

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, która na przestrzeni ponad 12 lat zyskała

35383 Wyświetleń Czytaj więcej

Poznaj bliżej TaniaKsiazka.pl

Zanim przeczytasz, dlaczego wybór naszej księgarni jest wyborem idealnym, oraz dowiesz się o tym, kim są ludzie tworzący Tanią Książkę, poznajmy się oficjalnie.

43629 Wyświetleń Czytaj więcej

Odbiór osobisty w Białymstoku

Twoja tania księgarnia internetowa w Białymstoku. Szukasz tanich i dobrych książek, podręczników, muzyki, filmów, gier, czy zabawek? Nie szukaj daleko!

108730 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać