Praca w TaniaKsiazka.pl

Junior PHP Developer

Dołącz do fajnego, efektywnego, godnego zaufania i wartego poznania zespołu specjalistów! 

214 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. sprzedaży marketplace

Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów internetowych w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu Marketplace i poczuj klimat firmy!

223 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. Social Media

Oh! Taka okazja nie zdarza się często! 😀 Najbardziej zwariowana Ekipa na Podlasiu, poszukuje towarzysza bądź towarzyszki do podróży po bezgranicznym świecie social mediów!

267 Wyświetleń Czytaj więcej

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Bazą Produktów

2007 Wyświetleń Czytaj więcej

Dyrektor IT

GLOSEL - lider w branży e-commerce (właściciel TaniaKsiazka.pl i Bee.pl) poszukuje do przeprowadzenia transformacji technologicznej spółki w obszarze IT osoby na stanowisko Dyrektora IT.

151 Wyświetleń Czytaj więcej

Project Manager

Do projektów wewnętrznych firmy z zakresu optymalizacji i usprawnień procesów biznesowych, poszukujemy Project Managera z kilkuletnim doświadczeniem w kompleksowym prowadzeniu projektów.

145 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu

Rośniemy i rekrutujemy! Tym razem szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu! Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu Marketingu!

929 Wyświetleń Czytaj więcej

Samodzielna Księgowa

Rośniemy i rekrutujemy! Ty razem szukamy osoby na stanowisko: Samodzielna Księgowa! Zapraszamy do wspólnego budowania jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Dołącz do naszego Zespołu Księgowego!

500 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik działu realizacji zamówień

Dołącz do naszego Zespołu i poczuj klimat firmy!

2917 Wyświetleń Czytaj więcej

Magazynier - operator wózka widłowego

Dołącz do Glosela - właściciela Taniaksiazka.pl i Bee.pl - jednego z największych biznesów e-commerce w Polsce. Przekonaj się jak wygląda praca magazyniera, operatora wózków widłowych w jednym z najnowocześniejszych magazynów w Białymstoku.

584 Wyświetleń Czytaj więcej

Category Manager

1278 Wyświetleń Czytaj więcej

Account Manager

Kochasz książki, masz doświadczenie w sprzedaży internetowej, a do tego masz zacięcie negocjacyjne? W takim razie to Ciebie szukamy! Aplikuj i dołącz do naszego Działu handlowego jako Account Manager.

1176 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. analityki internetowej

Posiadasz minimum roczne doświadczenie w analizie danych, raportowaniu lub analityce internetowej? Wejdź i zgłoś się! :)

1425 Wyświetleń Czytaj więcej

PHP Developer

Mamy dla Ciebie dwie możliwości pracy jako webdeveloper w Białymstoku. W zależności od Twojego doświadczenia w PHP (OOP), MySQL, a także umiejętności pracy z JavaScript i CSS, wybierz:

1389 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać