Praca w TaniaKsiazka.pl

Specjalista ds. kampanii PPC

Poszukujemy specjalisty ds. kampanii PPC. Chciałbyś współtworzyć oraz pomóc nam rozwijać Dział Marketingu? Możesz pochwalić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą? To praca dla Ciebie!

101 Wyświetleń Czytaj więcej

Starszy specjalista ds. SEO

Poszukujemy starszego specjalisty ds. SEO. Chciałbyś współtworzyć oraz pomóc nam rozwijać Dział Marketingu? Możesz pochwalić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą? To praca dla Ciebie!

58 Wyświetleń Czytaj więcej

Grafik

Poszukujemy kreatywnego grafika. Jeśli widzisz to czego oczy innych nie dostrzegają -ZAPRASZAMY DO NAS! Pochwal się swoim portfolio i dołącz do TanioKsiążkowej ekipy.

218 Wyświetleń Czytaj więcej

Programista PHP - Białystok

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, która na przestrzeni ponad 12 lat

35582 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu internetowego

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu internetowego. Masz wiedzę techniczną i doświadczenie copywritera lub redaktora? Dużo czytasz? To praca dla Ciebie!

148 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu i reklamy

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu i reklamy. Jeśli często bujasz w obłokach, strzelasz pomysłami i interesujesz się marketingiem, to praca dla Ciebie!

299 Wyświetleń Czytaj więcej

Księgowa

Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością zagadnień księgowych i przepisów podatkowych? Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego nie stanowi dla Ciebie problemu? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

161 Wyświetleń Czytaj więcej

SPECJALISTA DS. ZAKUPU

Poszukujemy specjalisty ds. zakupu. Jeśli posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętności negocjacyjne, to praca dla Ciebie!

221 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. serwisu systemów teleinformatycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. serwisu systemów teleinformatycznych. Nie straszne Ci analizowanie i rozwiązywanie bieżących awarii i problemów ze sprzętem informatycznym i teleinformatycznym? To praca dla Ciebie!

35914 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. Social Media

Szukasz pracy w Social Media? Kochamy technologię i uwielbiamy korzystać z najnowszych rozwiązań, będziesz mieć możliwość korzystania z najnowszych narzędzi i programów wspierających pracę z Social Mediami. Dołącz >>

29361 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik magazynu w Białymstoku

Dołącz do blisko stuosobowej ekipy jednej z największych, wielokrotnie nagradzanych, księgarni internetowych w Polsce. Szukamy pracownika magazynu o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, w którym znajdować się będą głównie książki, ale również: gry, zabawki, żywność i kosmetyki. Główne ob

3511 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik punktu odbioru zamówień w Warszawie (Stary Mokotów)

W związku z szybkim rozwojem, szukamy uśmiechniętej i pełnej entuzjazmu osoby do zespołu obsługi Klienta salonu. Jeśli jesteś osobą kontaktową, klient w sklepie jest dla Ciebie równie ważny, co gość w Twoim domu...

1450 Wyświetleń Czytaj więcej

Kierownik magazynu w Białymstoku

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i dużą powierzchnią magazynową? Szukamy właśnie Ciebie! Zostań kierownikiem magazynu o powierzchni 4 000 metrow kwadratowych z książkami, grami, zabawkami i nie tylko w Białymstoku.

1151 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. e-mail marketingu

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. e-mail marketingu (Białystok).

1642 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać