Praca w TaniaKsiazka.pl

Sprzedawca w kameralnym salonie wydawnictwa książkowego w Warszawie (Stary Mokotów)

Lubisz wyzwania? Kochasz książki, zwłaszcza literaturę kobiecą? Jesteś osobą samodzielną, uśmiechniętą i pełną entuzjazmu? Szukamy właśnie Ciebie! Zostań sprzedawcą w kameralnym salonie wydawnictwa książkowego w Warszawie (Stary Mokotów).

1082 Wyświetleń Czytaj więcej

Pracownik magazynu w Białymstoku

Dołącz do blisko stuosobowej ekipy jednej z największych, wielokrotnie nagradzanych, księgarni internetowych w Polsce. Szukamy pracownika magazynu o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych, w którym znajdować się będą głównie książki, ale również: gry, zabawki, żywność i kosmetyki. Główne ob

1023 Wyświetleń Czytaj więcej

Kierownik magazynu w Białymstoku

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i dużą powierzchnią magazynową? Szukamy właśnie Ciebie! Zostań kierownikiem magazynu o powierzchni 4 000 metrow kwadratowych z książkami, grami, zabawkami i nie tylko w Białymstoku.

528 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok)

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok).

3694 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. e-mail marketingu

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. e-mail marketingu (Białystok).

1129 Wyświetleń Czytaj więcej

Specjalista ds. marketingu internetowego (Białystok)

Poszukujemy KsiążkoManiaka na stanowisko: specjalista ds. marketingu internetowego. Szukamy osób z Białegostoku i okolic.

35206 Wyświetleń Czytaj więcej

Starszy specjalista ds. SEO (Białystok)

Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Glosel sp. z o.o., sp. k., szuka pracownika na stanowisko Starszy specjalista ds. SEO (Białystok). Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, któr

4217 Wyświetleń Czytaj więcej

Programista PHP - Białystok

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą blisko stu pracowników, która na przestrzeni ponad 12 lat zyskała

35263 Wyświetleń Czytaj więcej

Kategoria z propozycjami pracy w księgarni TaniaKsiazka.pl
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać