Taniaksiazka.pl po raz kolejny walczy o tytuł w plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów 2020. Zagłosuj!

Taniaksiazka.pl po raz kolejny walczy o tytuł w plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów 2020. Zagłosuj!

Po ubiegłorocznym sukcesie, kiedy to TaniaKsiazka.pl otrzymała tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów 2019, w 17. już edycji plebiscytu Podlaska Marka Konsumentów 2020 ponownie walczymy o to znamienite wyróżnienie. Tym razem bowiem znajdujemy się wśród nominowanych do Podlaskiej Marki 2020 w kategorii Biznes! To ogromny zaszczyt znów stanąć ramię w ramię z najlepszymi w regionie. Uważasz, że to właśnie nasza księgarnia internetowa, należąca do firmy Glosel sp. z o.o. sp.k., zasługuje na laur zwycięstwa i tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów 2020? Wesprzyj nas i oddaj swój głos w plebiscycie.

Podlaska Marka

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów w naszym regionie, który odbywa się nieprzerwanie od 2004 roku. Patronuje mu Marszałek Województwa Podlaskiego, zatem obecnie pieczę nad konkursem trzyma pan Artur Kosicki. Wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród lokalnych producentów, jak i konsumentów. Podlaska Marka hołduje bowiem nowym rozwiązaniom, smakom i trendom, które szczególnie przyciągają uwagę, zaskakując i zachwycając odbiorców.

Firmy z Podlasia walczą o nagrody przyznawane w aż dziewięciu kategoriach: biznes, produkt spożywczy, projekt 4.0, produkt użytkowy, inwestycja, odkrycie, wydarzenie, kultura, społeczeństwo. Szansę na pierwsze miejsce mają nie tylko duże podlaskie przedsiębiorstwa, ale również mniejsi producenci i drobne podmioty kultywujące tradycje dziedzictwa kulturowego regionu. O zwycięstwie decyduje kapituła nagrody, w której skład wchodzą m.in. specjaliści ds. jakości, gospodarki, marketingu, turystyki. Od nich zależy, czy TaniaKsiazka.pl okaże się najlepszym biznesem roku 2020 na Podlasiu.

Podlaska Marka Konsumentów

Ponadto w ramach konkursu przyznawany jest również laur Podlaskiej Marki Roku Konsumentów. O tym, kto otrzyma jedyną główną nagrodę, decydują internauci w głosowaniu online. Firma z największą liczbą głosów zyskuje prawo do używania logo nagrody wraz z hasłem Podlaska Marka Konsumentów.

Jeżeli chcesz oddać na nas swój głos, wejdź na stronę głosowania i wciśnij przycisk GŁOSUJ NA TANIAKSIAZKA.PL. Jedyne, co jest potrzebne, to odrobina Twojego czasu i numer telefonu, na który otrzymasz kod do wpisania w okienko. Liczymy na Ciebie! Sms jest BEZPŁATNY!

Dziękujemy za wsparcie!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać