Podręczniki do liceum i technikum - geografia, klasy 1-4

W tym dziale znajdują się podręczniki do nauki geografii, z których korzystać mają uczniowie chodzący do klas 1 - 3 liceum lub 1 - 4 technikum.

Poznaj szczegółową wiedzę o krainach geograficznych! W książkach do geografii znajdziesz odpowiedzi na pytania:  Gdzie znajduje się Wyspa Wielkanocna? Jakiego państwa stolicą jest Quito? Co jedzą na śniadanie mieszkańcy Andów? Jak przeżyć burzę piaskową? Być może podróż palcem po mapie rozpocznie fantastyczną przygodę, którą kontynuować będziesz “w realu”. Aby stało się to faktem, wyobraź sobie, że każda lekcja geografii, której będziesz aktywnym uczestnikiem, przybliży Ci nieznane dotąd lądy.

Pasja do poznawania nie musi być wynikiem natchnienia przez nauczyciela, czy bliską osobę! Autorzy podręczników do geografii również potrafią pisać z pasją!

Posiadamy książki pochodzące od wydawnictw, które zrzeszają najlepszych autorów. Sprawdź podręczniki wydane przez wydawnictwa takie jak Nowa Era, OPERON. W tej kategorii poza podręcznikami szkolnymi, mamy też atlasy geograficzne, mapy i inne książki, w których zawarta jest fascynująca wiedza.

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej