Książki psychologiczne - Osobowość, kariera, motywacja

W dziale "Książki psychologiczne - Osobowość, kariera, motywacja" znajdziesz poradniki psychologiczne, które pomogą Ci poznać się jeszcze lepiej. Będziesz sprawniej kroczyć po ścieżkach kariery zawodowej, lepiej się motywował i ... szybciej osiągał wyznaczone cele.

Pragniesz rozwijać się na gruncie zawodowym i prywatnym? Koniecznie zajrzyj do tej kategorii! Część z poradników psychologicznych z tego działu to bestsellery na skalę światową. Książki motywacyjne oraz pomagające odnaleźć harmonię ze sobą i z otoczeniem są dziś niezwykle cenioną formą samopomocy.

Autorzy książek pozwolą poznać tajniki planowania, zarządzania sobą w czasie oraz nauczą efektywności. Przybliżą tematykę sfery emocjonalnej, rodzajów osobowości, poprawnej komunikacji i skutecznej motywacji. Zdobywanie całej tej wiedzy pozytywnie wpłynie na Twoje kompetencje społeczne oraz poprawi wizerunek, nie tylko zawodowy.

 

Bestsellery, które warto wymienić w tej kategorii to:

 

  • "Jak myśleć mniej”, w której Christel Petitcollin pomaga ujarzmić natłok myśli osobom nadwydajnym mentalnie.
  • Potęga podświadomości” dr Josepha Murphy’ego to z kolei poradnik motywacyjny, który pomoże Ci pokonać bariery własnego umysłu, przejąć pełną kontrolę na swoim życiem i osiągnąć wymarzony sukces.
  • Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” autorstwa Dale’a Carnagie nauczy Cię, jak traktować ludzi z głębokim zrozumieniem, co zaowocuje zarówno w biznesie, jak i w życiu rodzinnym i towarzyskim.

 
Warto przeczytać także poradniki rodzimych autorów. Do najbardziej wartościowych książek autorów polskiego pochodzenia można zaliczyć "Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami" Mateusza Grzesiaka, "Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą" Joanny Malinowskiej-Parzydło, "Ograć nawyki. Jak zastosować mechanizmy gier w procesie zmiany osobistej" Jadwigi Korzeniewskiej.

Bestsellery - książki psychologiczne - osobowość, kariera, motywacja

Nowości - książki psychologiczne - osobowość, kariera, motywacja

Zapowiedzi

więcej