Uzdrowicielka

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
472
Rok wydania
2022
Inne wersje (3)
Książka, op. miękka
za 54,90 zł
eBook, mobi, epub
za 34,57 zł
Audiobooki mp3
za 23,33 zł
Nasza cena: 25,07 zł 44,90 zł Taniej o: 44%

Czasami prawdziwa magia kryje się w drobnych gestach... "Uzdrowicielka" to poruszająca opowieść, która napełni Twoje serce nadzieją! Co tym razem spotka bohaterów znanych z poprzedniej części "Leśnego Ustronia"?

Jesień jest coraz bliżej... Mieszkańcy Nieznajomki przygotowują się na chłodniejsze dni, a przy tym próbują uporządkować swoje życie. Choć wiele wycierpieli, wierzą, że jeszcze są w stanie komuś zaufać. Antoni stara się przygotować kolejną książkę - tym razem mężczyzna pisze o tajemnicach, które skrywają drzewa. Zośka decyduje się na leczenie, a Mariusz pragnie wieść spokojne życie ze swoją ukochaną Reginą. Wkrótce cała czwórka będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi problemami. Zośka nie może zachować tylko dla siebie domku, który dostała w spadku. Dodatkowo schronisko, w którym pomoc znajdują okoliczne bezdomne zwierzęta, również nie jest już bezpieczne...

Do Nieznajomki przybywa nowy mieszkaniec, który wprowadza chaos do spokojnego życia innych. Niektórzy zaczynają tęsknić za dawnymi uczuciami, inni muszą podjąć decyzje, które zaważą na ich przyszłości... Czy zdołają uratować ukochane schronisko? Czy Mariuszowi uda się zapewnić Reginie bezpieczeństwo? Czy Nieznajomka będzie jeszcze taka jak przedtem?


O autorce

Agnieszka Krawczyk to polska powieściopisarka. Czytelnicy pokochali ją za poruszający cykl "Magiczne miejsce" i oryginalny thriller "Ciało". Powyższa powieść to druga część obyczajowej serii "Leśne Ustronie".

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Na progu długiego weekendu chciałabym Państwu polecić spokojną, piękną historię od naszej krakowskiej pisarki, Agnieszki Krawczyk. „Uzdrowicielka” jest drugim tomem serii pt. „Leśne Ustronie”. Już sama nazwa serii sprowadza na odbiorcę tylko pozytywne odczucia, sielskość. Już sama ona rozbudza wyobraźnię.

  Zośka, z którą, mam wrażenie, tyle czytelniczek się utożsamia, przechodzi przemianę. Na jej przykładzie widać, że zmiana miejsca zamieszkania może rozwiązać worek, z niego wysypią się kolejne zdarzenia, które muszą się wydarzyć, by wszystko przybrało odpowiedni obrót. W Nieznajomce znalazła swoją oazę, ale również przyjaciół. Antoniego, który zabiera się właśnie za pracę nad kolejną książką. Mariusza silnie miotającego się w związku z Reginą. Reginę, która czeka cierpliwie (do czasu) na następne kroki partnera, na jego decyzję co dalej... Elwirę dochodzącą do wniosku, że może rzeczywiście nie warto upierać się przy swoim i pozwolić mężowi na postawienie odpowiednich kroków ku rozwodowi. Laurę, która swoją energią potrafi rozświetlić każdy dzień. I wreszcie Aleksego, z którym mogłaby zbudować coś trwałego gdyby nie serce, które jasno mówi, że nie tędy droga.

  W takim kręgu życzliwych osób Zośka ma siłę stawić czoła nadciągającym trudnościom. Komuś wyraźnie nie odpowiada, że zajmuje chatkę po zmarłej znachorce. Czy twarde dowody spisane czarno na białym wystarczą, by odzyskać spokój?

  W malowniczej scenerii, wśród pól pełnych pachnących ziół toczy się zwyczajne, często niekolorowe życie. Długi spokój może zwiastować czającą się gdzieś po cichu burzę. Dobrze, że wokół są ludzie gotowi pomóc. Ta póki co dwutomowa historia, jest orzeźwieniem, relaksem dla zalęknionego serca, które w czasach wojny po sąsiedzku, naprawdę trudno uspokoić. Agnieszka Krawczyk ten spokój w sobie ma, a może go poszukuje i odnajduje? W każdym razie nie zatrzymuje go dla siebie. Puszcza dalej.

  Cenię sobie tę pisarkę i Wam polecam z całego serca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  1 komentarz. Skomentuj
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Wracam do Leśnego Ustronia, miejsca magicznego, spokojnego, pełnego roślin i zwierząt. Malownicza sceneria działa na mieszkańców pozytywnie i nikt nie przeczuwa czekających problemów.

  W Nieznajomce zaczęła się jesień, drzewa robią się kolorowe, kwitną wrzosy. Każdy z sąsiadów ma swoje radości i problemy, ale w sile przyjaźni próbują je rozwiązać. Zosia przyjmuje spadek po Zazulinie ale ciągle coś nie pozwala jej się nim cieszyć. Mariusz próbuje budować swoje życie z Reginą. Elwira burzliwie rozwodzi się z mężem i przeprowadza się wraz z córką do Mariusza. Antoni Szeptyna dla którego życie to las i samotność, coraz częściej spotyka się z ludźmi. Nowy mieszkaniec Nieznajomki, Teo to gbur, który nie pasuje do towarzystwa, ale czy jego zachowanie to prawdziwa twarz czy tylko maska? Koza Skakanka nadal psoci, niestety pojawi się jej właściciel i zaczną się kłopoty.

  Niby zwyczajne problemy ale dzięki temu książka robi się czytelnikowi bliska, każdy z nas ma swoje małe kłopoty dzięki temu szybko utożsamiamy się z bohaterami.

  Agnieszka Krawczyk stworzyła powieść magiczną, taką do której chce się wracać i relaksować przy niej po ciężkim dniu. Opisy przyrody działają na wyobraźnię na tyle, że czułam się jakbym była na miejscu i spacerowała lasem razem z bohaterami. Powieść cudowna i można zacząć czytać od drugiej części ale zdecydowanie polecam zapoznać się najpierw z pierwszą częścią, wtedy można bardziej zrozumieć bohaterów.

  Ja już z niecierpliwością czekam na kolejną część, a Wam polecam przeczytać całą serię Leśne Ustronie.

  We współpracy z wydawnictwem Filia

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Świata nie odmienisz, biegu zdarzeń nie odwrócisz, możesz się tylko pogodzić z tym co niosą i czerpać z nich wszystko co najlepsze. Posłuchaj ludzi, nie oceniaj ich, każdy nosi w sobie własną prawdę.”

  Z przyjemnością ponownie przeniosłam się do Nieznajomki, niewielkiej wioski ukrytej w górach. Kończy się lato, jesień zbliża się wielkimi krokami, co przyniesie? Pierwszy tom - „Warkocz spleciony z kwiatów” zostawił mnie w dużej niepewności, jak dalej potoczą się losy bohaterów? Zosia dowiaduje się, że Zuzalina zostawiła jej cały swój majątek, maleńką chatkę i kawałek ziemi. Dziewczyna jest pełna wątpliwości czy powinna przyjąć taki dar? Już wkrótce zjawia się u niej bardzo nieprzyjemna i roszczeniowa dalsza rodzina Zuzaliny, twierdząc, że Zosia przejęła majątek bezprawnie. Zośka poddaje się eksperymentalnemu usunięciu swojej szpecącej blizny, do Aleksego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu czuje przywiązanie i sympatię. Czy mają szansę na coś trwałego? Mariusz na nowo próbuje ułożyć sobie życie z Reginą. Antoni rozpoczyna pracę nad kolejną książką.

  Opowiedziana historia niesie ukojenie, wyciszenie i radość, jest otulona pięknem natury, aromatami ziół i kwiatów, szumem lasu, blaskiem słońca w źródełku. Akcja powieści toczy się niespiesznie, wzbudza ogromną ciekawość. Pani Agnieszka ma lekkie, barwne, wnikliwe pióro. Z łatwością ukazuje wewnętrzne rozterki, zmagania, porywy serca jakie towarzyszą naszym bohaterom. A ci ciekawie ukazani to zwykli ludzie, pełni wewnętrznego ciepła, nieidealni, mają swoje marzenia, pragnienia i życiowe doświadczenia. Zośkę polubiłam od razu, to serdeczna, samotna, wrażliwa, empatyczna, młoda kobieta. Na dobre rozgościła się w Nieznajomce, w dalszym ciągu jest bardzo niepewna siebie, ma masę wątpliwości. Próbuje odsunąć się w cień, nie chce stać innym na drodze do szczęścia. Mariusz to człowiek, który kocha wszystkie stworzenia i otaczającą go przyrodę. Niespodziewany powrót byłej dziewczyny burzy jego spokój. Moje serce całkowicie skradła Laura siostrzenica Michała, to niesamowicie rezolutna, ciekawa otaczającego ją świata dziewczynka. Podobnie jak jej wuja kocha zwierzęta. No i koza Skakanka, cóż za psotne i mądre zwierzę!

  Życie często zaskakuje swoją przewrotnością. Czasami po bolesnych przeżyciach trudno jest znaleźć w nim sens i radość. Autorka porusza szereg trudnych problemów, które mogą się stać udziałem każdego z nas. Umiejętność zatrzymania się, zrozumienia, pogodzenia się z tym co niesie życie. Wsłuchanie się w siebie i w swoje serce. Piękno prawdziwej przyjaźni, ludzka bezinteresowność, szukanie swojego miejsca na ziemi, a obok ludzka zawiść i zazdrość. Podejmowanie decyzji, wolność wyboru, szacunek i zrozumienie. Miłość, jej różne oblicza, uczucie, które rozwija się bardzo powoli. Czy Zosia i Michał mają szansę na bycie razem, gołym okiem widać, że tych dwoje coś do siebie przyciąga.

  Przyjemna, ciepła, mądra, zwyczajna i jednocześnie niezwykła opowieść. Blaski i cienie zwykłego życia. Niesie emocje, wyciszenie i nadzieję. Już z niecierpliwością czekam na kontynuację. Serdecznie polecam całą serię, Tatiasza i jej książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Za oknem wiosna w pełnej krasie, piękne słońce na bezchmurnym niebie, w powietrzu unosi się woń rozkwitającego bzu, a u mnie książka przywodząca na myśl jesienną aurę. 😄 Byłam troszkę zdziwiona, że jej premiera nastąpiła w połowie kwietnia, ale absolutnie nie umniejsza to jej cudowności. 🥰

  Jest to drugi tom serii #leśneustronie , która zauroczyła mnie od pierwszych stron. ❤️  Do malowniczej wsi ukrytej między górskimi szczytami niespiesznie nadchodzi jesień. Mieszkańcy starają się poukładać swoje sprawy i w zgodzie z naturą wieść spokojny żywot. Niestety nie dane im jest długo cieszyć się harmonią i błogim spokojem. Do Nieznajomki, jak gwałtowny podmuch wiatru, wdzierają się obcy ludzie, przepełnieni agresją i przeświadczeniem, że domek Zazuliny, odziedziczony przez Zosię, należy się właśnie im. Dziewczyna jest załamana, a gdyby nie pomoc Mariusza i jego bliskich, poddała by się bez walki. Nie leży to bowiem w jej naturze. Zośka zwątpiła, czy powinna przyjmować taki dar, ale na szczęście ma wokół siebie przyjaciół, którzy wspierają ją w każdej sytuacji. Może z jednym, małym wyjątkiem, Regina. Była partnerka Mariusza, która wróciła, by spróbować posklejać ich związek, nie jest zbyt życzliwie nastawiona do nowej koleżanki. Zamieszanie w ich życiu wprowadza także tajemniczy sąsiad, który zamieszkał pod lasem. Ale może uda się go przekonać i wciągnąć do ich kręgu?  Ach, jak przyjemnie było przenieść się znów do uroczej Nieznajomki. 😍 Czytając, czułam na własnej skórze upływające lato, zapach ziół i zbliżającą się jesień. Magia! ✨ Historia pełna uczuć tak bliskich każdemu człowiekowi. Cudowna! ❤️ Czekam na kolejny tom, a Wam serdecznie polecam obie części! 🥰  Za egzemplarz dziękuję @wydawnictwofilia ! 💖

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zośka , doświadczona przez los, zasłania bliznę na twarzy warkoczem w który wpłata dary okolicznych łąk. Łąki te stały się dla niej całym życiem, a dom, który w testamencie zapisała jej stara zielarka ma być dla niej oazą spokoju i wytchnienia. W maleńkiej miejscowości w której mieszka ma wokół siebie samych przyjaciół a w pobliskim pensjonacie mieszka jej partner Aleksy. Jednak sąsiadem Zośki jest inny mężczyzna, Mariusz, który nie pozostaje obojętnym młodej kobiecie. Mariusz prowadzi azyl dla zwierząt i próbuje na nowo ułożyć sobie życie z narzeczoną Reginą.

  I niby życie w Nieznajomce układa się dobrze lecz jak to zwykle bywa czasem zaczyna się po prostu coś psuć. W życie mieszkańców sporo zamieszania wprowadza nowy mieszkaniec wioski Teo , a o odziedziczony przez Zośkę domek walczą rzekomi spadkobiercy...

  Drugi tom "Leśnego Ustronia" podobnie zresztą jak i pierwszy to dla mnie prawdziwa uczta czytelnicza. Sposób w jaki autorka przedstawia uczucia sprawia, że już od pierwszych stron stajemy się częścią społeczności bohaterów a każdego z nich traktujemy jak kogoś bliskiego. Czytając tę książkę wnikamy głęboko w środowisko tej małej wioseczki i wędrujemy razem z bohaterami po tamtejszych łąkach czerpiąc energię z ziół i drzew.

  "Uzdrowicielka"to przepiękna opowieść pełna miłości. Miłości cichej i wielkiej, tej spełnionej i zamkniętej w skorupie marzeń. Miłości rodzicielskiej, miłości do zwierząt i natury ale też tej gorące,j która motyle w brzuchu porusza.

  Tak, seria "Leśne ustronie" to życiowa opowieść osadzona w pięknych sceneriach przyrody i okraszona zapachem ziół oraz energią i magią płynącą z natury.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -44%
  Wpadka roku

  Wpadka roku

  Najnowsza powieść autorki bestsellerowej Matki roku! Wpadamy w zauroczenia, w dramy, w zawiłe sytuacje. Z kretesem wpadamy, po pas, po szyję, w życiową rutynę. Wpadamy jak śliwka w kompot. Tatiana ma czterdzieści dwa lata, dwoje odchowanych dzieci i wydawać by się mogło, że wszystko w  jej życiu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,19 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Sklep z tysiącem cudów

  Sklep z tysiącem cudów

  Czy miłość i szczęście można znaleźć przypadkiem w niepozornym sklepie ze starociami? Juliusz Kulik jest odnoszącym sukcesy, bezkompromisowym prawnikiem. Eliza Zaniecka – porywczą i ambitną aktorką serialową. Tych dwojga nic nie łączy i pewnie ich drogi nigdy by się nie zeszły, gdyby nie pewien...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,39 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny. Wiek miłości, wiek nienawiści. Tom 5

  Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny. Wiek miłości, wiek nienawiści. Tom 5

  Piąty tom sagi o dramatycznych losach ziemiańskiej rodziny z wileńskich Kresów. Jest rok 1952. Anna powoli dochodzi do siebie po stracie ukochanego. Jedynym jej pragnieniem jest odzyskanie braci, którzy przebywają w enerdowskim sierocińcu. Wraz z matką i jej drugim mężem opuszcza radzieckie Kresy i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,79 zł 43,00 zł
  w magazynie
 • -27%
  Jesteśmy twoi

  Jesteśmy twoi

  Poruszająca serce opowieść o wszystkich obliczach miłości Spotkali się w chmurach. Każde z innego świata, na co dzień dzielił ich ocean. I choć nigdy więcej mieli się nie zobaczyć, los ponownie połączył ich w niespodziewany sposób. Wykorzystali drugą szansę. Opowieść o ich miłości to historia jak z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 36,59 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -41%
  Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

  Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15

  Po odzyskaniu prawa do wykonywania zawodu Joanna Chyłka liczy na podjęcie głośnej obrony, która wprowadzi jej karierę z powrotem na odpowiednie tory. Otrzymuje jednak sprawę, którą nikt inny nie chciał się zająć – w dodatku po raz pierwszy to ona ma wystąpić w charakterze oskarżyciela...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,16 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Córka generała

  Córka generała

  Są takie historie, które zostają w ludziach na zawsze… Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca opowieść o trudnej miłości w cieniu walki o przetrwanie. Każdy w Wolnym Mieście Gdańsku czuje, że wojna wisi w powietrzu. Jednak myśli Andrzeja Tapera zaprząta coś zupełnie innego - jest z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,08 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -27%
  Zielone oczy driady

  Zielone oczy driady

  Zdradzone serce potrzebuje czasu, żeby znów zaufać Livia kocha swoją irlandzką chatkę na klifie. Szum fal i targający wrzosowiskami wiatr zagłuszają bolesne wspomnienia. Dziewczyna chce zapomnieć o najgorszym dniu swojego życia, kiedy zdradził ją ukochany mężczyzna, a cały jej świat w jednej chwili...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,93 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -41%
  Mentalista

  Mentalista

  Pierwsza część nowej serii kryminalnej Camilli Läckberg i Henrika Fexeusa! W centrum Sztokholmu zostaje znaleziona skrzynia ze zwłokami młodej kobiety przebitej mieczami. Policja staje wobec pytania: czy ma do czynienia z nieudaną sztuczką magiczną, czy z brutalnym morderstwem? Inspektor Mina...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,61 zł 49,99 zł
  w magazynie
 • -42%
  Fighter

  Fighter

  Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością. Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana gwiazda wydawnictwa Azum, podczas zbierania materiałów do kolejnej książki trafia na trop firmy VeroMax. Wkrótce potem zaczyna dostawać anonimowe...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,67 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  O włos

  O włos

  Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary. Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy. W Lesie Kabackim zamordowano dwie młodziutkie dziewczyny. Policjanci od dawna nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. Ale to nie koniec makabrycznych odkryć, bo w trakcie przeczesywania okolicy śledczy trafiają...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,67 zł 42,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Miłość z widokiem na morze 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z widokiem na morze

Spacery w świetle zachodzącego słońca. Pierwsze nieśmiałe zauroczenia, niewinne flirty i niespodziewane wybuchy uczuć. Wakacje, słońce i wspomnienia. Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej stworzyły zbiór opowieści o miłości, która przydarzyła się nad morzem. Ich bohaterki spotkają tam miłość...
Sklep z tysiącem cudów 5/5 Nasza cena:
27,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sklep z tysiącem cudów

Czy miłość i szczęście można znaleźć przypadkiem w niepozornym sklepie ze starociami? Juliusz Kulik jest odnoszącym sukcesy, bezkompromisowym prawnikiem. Eliza Zaniecka – porywczą i ambitną aktorką serialową. Tych dwojga nic nie łączy i pewnie ich drogi nigdy by się nie zeszły, gdyby nie pewien...
Ogród księżycowy. Magiczne miejsce. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród księżycowy. Magiczne miejsce. Tom 3

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka, Sabina Południewska, kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy, który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Otaczają ją przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy, Marek Rokosz...
Marzenia, które się spełniają. Ulica Wierzbowa. Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marzenia, które się spełniają. Ulica Wierzbowa. Tom 3

Są marzenia, które się spełniają. Trzeba walczyć o ich urzeczywistnienie i nigdy się nie poddawać. Mieszkańcy ulicy Wierzbowej muszą się zmierzyć z różnymi problemami. Ich życie ulega zmianie, wiele spraw domaga się wyjaśnienia; są uczucia, które muszą się ujawnić, a słowa wybrzmieć. Hanna Jawińska...
Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przyjaciele i rywale. Czary codzienności. Tom 2

Beztroskie i pełne niezmąconego szczęścia dni w Zmysłowie dobiegają końca – życie sióstr Niemirskich wkrótce bardzo się zmieni. Agata odkrywa bowiem starannie tajoną przez matkę tożsamość ojca swej najmłodszej siostry, Tosi. Czy będzie to początek czegoś nowego i dobrego, czy wręcz przeciwnie –...
Róża wiatrów. Przylądek wichrów. Tom 2 4/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Róża wiatrów. Przylądek wichrów. Tom 2

W życiu nie zawsze układa się tak, jak sobie wyśniliśmy w marzeniach. Matylda Radwan wraca nad morze pełna nadziei na nowy związek. Pomiędzy nią a archeologiem Łukaszem Rokickim coś się jednak psuje. Kobieta gubi się w domysłach, co może być tego powodem. Nie ma pojęcia, że ukochany ukrywa przed...
Warkocz spleciony z kwiatów 5/5 Nasza cena:
27,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Warkocz spleciony z kwiatów

Pełna emocji i uczuć opowieść o tych, którzy się zagubili i muszą odnaleźć swoje miejsce na ziemi. A szczęście jest blisko i czeka. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy, żeby je dostrzec i schwytać. Zośka Wichocka próbuje wrócić do równowagi po wypadku samochodowym. Nie potrafi odnaleźć się wśród...
PS I życzę Ci dużo miłości 4/5 Nasza cena:
22,88 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

PS I życzę Ci dużo miłości

Co może się wydarzyć, kiedy dawno zaginiona kartka z życzeniami świątecznymi trafi wreszcie do adresata? Czy zapisane na niej słowa mają taką moc, by zmienić czyjeś życie lub obudzić dawno zapomniane uczucia? A może dzięki takiej kartce dopiero narodzi się miłość? Najpopularniejsze polskie autorki...
Jezioro szczęścia. Magiczne miejsce. Tom 4 5/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jezioro szczęścia. Magiczne miejsce. Tom 4

Każdy ma swoje miejsce na świecie Do doliny mgieł i róż zawitała jesień. Przyroda odpoczywa po długim i gorącym lecie. Sabina Dolecka jest szczęśliwa w swym ślicznym domu, w otoczeniu bliskich, ale wciąż ma jedno niezrealizowane pragnienie. Piękny sen może się jednak nie ziścić – pisarka ma problem...
Pakiet Uśmiech losu. Tomy 1-3: Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, Dobre uczynki, Szczęście na wyciągnięcie ręki 0/5 Nasza cena:
57,30 zł 89,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Uśmiech losu. Tomy 1-3: Kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, Dobre uczynki, Szczęście na wyciągnięcie ręki

Podobno dobre uczynki wracają do nas po stokroć. Bestsellerowa seria Uśmiech losu: Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą, Dobre uczynki, Szczęście na wyciągnięcie ręki Uśmiech losu to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni. To również...
Najmilszy prezent. Ulica Wierzbowa. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najmilszy prezent. Ulica Wierzbowa. Tom 1

Najmilsze prezenty to te niespodziewanie, przecież wiesz. Takie, na które wcale nie liczysz, a one się pojawiają, jakby je ktoś wyczarował. Przy ulicy Wierzbowej stoi dziewięć domów. Każdy z mieszkańców ma swoje troski, gnębią go nierozwiązane problemy z przeszłości, czegoś się boi i o czymś...
Pakiet Ulica Wierzbowa. Tomy 1-3: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają 5/5 Nasza cena:
57,99 zł 94,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Ulica Wierzbowa. Tomy 1-3: Najmilszy prezent, Zawsze w porę, Marzenia, które się spełniają

Pełne uczuć i wzruszeń opowieści o tym, że świat nas kocha, wystarczy tylko przystanąć i wsłuchać się w jego głos. Otworzyć się na emocje i odważyć się czerpać z życia pełnymi garściami, nie oglądając się za siebie. Wciągające opowieści o ludziach, którzy walczą o swoje szczęście i wierzą, że życie...
Wybrane bestsellery
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Uliczna wyścigówka 31127 5/5 Nasza cena:
67,49 zł 89,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uliczna wyścigówka 31127

Pełne emocji wyścigi z uliczną wyścigówką do przebudowywania Fani superszybkich aut mogą się ścigać po ulicy lub torze pojazdami z imponującego zestawu konstrukcyjnego LEGO® Creator 3 w 1 Uliczna wyścigówka (31127). Dzieci w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, inscenizując wyścigi...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Karetka kliniki dla zwierzątek 41694 0/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karetka kliniki dla zwierzątek 41694

Zabawkowa karetka weterynaryjna do nauki budowania dla dzieci Zestaw LEGO® Friends Karetka kliniki dla zwierzątek (41694) pomoże czterolatkom i starszym dzieciom w nauce budowania z klocków podczas zabawy w ratowanie zwierzaka. Dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula