Jagna Kaczanowska

Jagna Kaczanowska urodziła się w 1977 roku. Jest polską dziennikarką oraz psycholożką. Tworzy książki obyczajowe cieszące się ogromną popularnością w Polsce. Obecnie zajmuje się głównie pisaniem.

 

Pełni funkcję szefowej działu psychologii w miesięczniku “Twój Styl”. Porusza tematy społeczne, po które chętnie sięgają czytelnicy. Oprócz tego regularnie współpracuje z czasopismami “Sens” i “Zwierciadło”, również służąc swoją wiedzą psychologiczną. Jej pasjami są jazda konna oraz pielęgnowanie ogrodu. Ponadto regularnie czyta najnowsze powieści oraz uwielbia gotować dla siebie i najbliższych. Najbardziej znaną do tej pory serią autorki jest “Ogród Zuzanny”. To cykl powieści obyczajowych, w którym bohaterowie walczą o szczęście i nie mają zamiaru rezygnować z marzeń. Cykl szybko stał się bestsellerem w Polsce i cały czas przyciąga kolejnych fanów.

 

Jagna Kaczanowska tworzy wyraziste postacie i doskonale kreuje akcje. Współpracuje z Justyną Bednarek, z którą pisze swoje powieści i się przyjaźni.