Alek Rogoziński

Alek Rogoziński jest polskim pisarzem i dziennikarzem. Urodził się 20 stycznia 1973 roku w Warszawie. Po zakończeniu studiów autor pracował w Rozgłośni Harcerskiej, a następnie podjął współpracę z Radiem Plus i Radiem Kolor. Obecnie współpracuje z magazynem “Party”.

Alek Rogoziński zadebiutował w marcu 2015 roku, wydając świetną komedię kryminalną “Ukochany z piekła rodem”. Jednak największą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna “Jak Cię zabić, Kochanie?”, za którą otrzymał doskonałe recenzje. Do tej pory nakład napisanych przez niego powieści przekroczył już 100 tysięcy egzemplarzy. Autor marzy o zwiedzeniu całego świata, uwielbia również słuchać dobrej muzyki.

W swoich najpopularniejszych powieściach autor daje się poznać jako wprawny konstruktor komediowo-kryminalnej fabuły oraz kreatywny, pełen inwencji twórczej pisarz. Nie ma tutaj mowy o nudzie czy monotonii, wszystko trzyma nas w niepewności aż do ostatniej chwili. Dodatkowym atutem kunsztu literackiego autora staje się fakt, iż doskonale łączy ON elementy komediowe z kryminałem. Dzięki temu nawet największa groteska nie tylko rozbawi nas do łez, ale i zaciekawi swoim pomysłem. To również świetna okazja, aby powieściami Alka Rogozińskiego zainteresowali się nie tylko wielbiciele mrocznych kryminałów, ale i fani lekkich i zabawnych opowieści.